Zanedbaná Džambulka: Už »to« prý dlouho nedělala, Rychtář ji v sexu zanedbává! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Zanedbaná Džambulka: Už »to« prý dlouho nedělala, Rychtář ji v sexu zanedbává!

Vztah Ivety Bartošové (47) a Josefa Rychtáře (55) je pro mnohé velkou záhadou. Drží je pohromadě skutečná láska, sex, nebo peníze?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ornel
22. 07. 2013 19:27

vedle ve vesnici žije "rumun" a ten občas přefikne i vlstní ovce.Bartáčková má stále šanci.

henes
22. 07. 2013 09:16

marke­tavlas­tiko­va..­....­....­..dal­ší demntní Džambulka.

henes
22. 07. 2013 09:14

danna­a...­....­....­....Sl­ušný muž,by s opilou ženou ,nemocnou ženou nesouložil,i kdyby loudila.

dannaa
22. 07. 2013 07:16

Poznavácí zájezd pro pana Macuru,souložil s ženou,která si nic nepamatuje.Takže neví jaký je "kanec" .Slušný muž,by s opilou ženou ,nemocnou ženou nesouložil,i kdyby loudila. Macuro,Macuro a co Tvá víra Vidím,že i víra má dvě tváře. Co desatero ?Asi normální ženu nejsi schopen mít,takže to dokážeš jen s nemocnou.Ach jo.Macuro,máš malého pindíka ?

marketavlastikova
21. 07. 2013 16:24

Dobrý den. Mám pro Vás tip, je to nová možnost, jak vydělávat z domova, ideální na léto, když je večer hodinka času. Sama si takto vydělávám už od května a fakt mě to nadchlo Milionářku to ze mě sice neudělá, ale když to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kačka. Je to z návodu Objeveno.WZ.cz

eremita
21. 07. 2013 15:49

Než se babrat v hypotetických fantaziích o sexu, což je v tomto případě poměrně nechutné, trochu reality - všichni aktéři se přiživují na trosce, které chtějí pomoct, takže, co neví, nepoví, neukážou, jen prodají...Chudinka měla i zdarma dovolenou, lékařskou prohlídku, muchlání, koupání v moři - co s tím, když o ničem neví? Jak pečlivá je Rychtář pečovatelka, těžko vědět, ale nic jiného nezbývá jemu ani nikomu jinému, kdo je v Bartošové přítomnosti. Bohužel neztrácí paměť, zábrany, ale i důstojnost,

vuhp
21. 07. 2013 12:51

Tady by měla zasáhnout rodina. Vyhodit Rychtáře a Ivetu dát na léčení.

montevideo
21. 07. 2013 13:10

A jak by asi mohla zasáhnout rodina ?

montevideo
21. 07. 2013 10:07

Faktem je, že být na dovolené v Itálii a vůbec nic si nepamatovat - to přijde líto. To jsou vyhozené peníze. Ještě, že to nebyl poznávací zájezd.

levandulova
21. 07. 2013 10:07

Ivet by mela jit do Vyvolenych...tam by cosi vydelala, rozhodne by katapultovala sledovanost k nebeskym vysinam a jeste by byl pod kontrolou jeji chlast

alla
21. 07. 2013 09:45

Ano, ještě před 2 lety to šlo. Jenomže Rychtář vyházel všechny lidi, kteří s ní spolupracovali. Napasoval se do role jejího manažera. Každého urážel, mlátil lidi na koncertech. A na to není nikdo zvědavý. A to je začátek toho hlavního problému. On jí dával chlast a prášky, aby ho nevyhodila. A nakonec z ní udělal cvičenou opici pro bulvár.

savaroman
21. 07. 2013 09:34

Taky jsem sledovala opakování koncertu ke Gottovým 70tinán. To ještě Iveta zvládala a dalo se na ni dívat. Je to hrozné co se z ní po 4 letech stalo za monstrum. Proč ji ti co o ní tvrdí, že ji mají rádi nedopomůžou k léčení ? Jen jestli není již pozdě.

montevideo
21. 07. 2013 09:01

Třeba "to" dělá a ani o tom neví. Dokonce ani neví, s kým.

girasole.
21. 07. 2013 09:19

u nì je fsechno mozny

nyxx
21. 07. 2013 09:57

Tipuju to stejný, možná dělá, ale nic si nepamatuje.Ona si prakticky poslední dobou nepamatuje nic, v takovým je stavu.

girasole.
21. 07. 2013 08:51

Hm, pry to dlouho nedelala...a ani delat nebude

jity
21. 07. 2013 08:48

Včera dávali záznam z koncertu KG k jeho 70ti narozeninám. Iveta tam zpívala a byla ještě štíhlá, žádná odulost, žádný pupek a spadlá prsa a docela ji to slušelo. Za čtyři roky je z ní úplná troska nemyslící. Přišlo mi to i líto co se může z člověka stát, pokud je to nemoc, tak za tu by nemohla, ale ona si to udělala sama. Ještě ke všemu přitahuje k sobě samé blby, kteří se u ni pouze zviditelňují.

britva
21. 07. 2013 08:44

OMG, jakej SEX věčně opilá nebo sjetá práškama, tlustá, oteklá, pomočená, protivná, napůl dementní, stará a možná i někdy neudrží stolici a s tímhle individuem nebo jak to něco dá nazvat, by měl někdo provozovat SEX to bych si ho raději vyškubnul i s kořenem a utíkal hodně daleko. už jen při pomyšlení jak tam leží pochcaná s flaškou v ruce a lodí, tak se mi zvedá žalůdek

alla
21. 07. 2013 08:19

Včera v TV PRIMA - VIP zprávy: rozhovor s Rychtářem v přímém přenosu:
REDAKTORKA: byla Iveta od návratu z Itálie už na nějakém lékařském vyšetření?
RYCHTÁŘ: ano, byla u doktora aby se zdokumentovali modřiny
REDAKTORKA: Jsou k dispozici videa z Rakouska, kde je evidentní, že je Iveta ve špatném zdravotním stavu. Byla už na nějakém vyšetření??
RYCHTÁŘ: ne, pouze jsme zevidovali modřiny, které měla na těle.
TAK TOMU SE ŘÍKÁ LÁSKA AŽ ZA HROB (bohužel Ivety)

darina1
21. 07. 2013 08:02

jo už ji pozoruju jak *** vždyt by se u toho zamordovala

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.