Džambulka se zlobí: Všichni chlastáte mnohem víc, než já! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Džambulka se zlobí: Všichni chlastáte mnohem víc, než já!

Iveta Bartošová na dalším videu promluvila o detailech své cesty do Itálie a problémech s alkoholem. Všichni podle ní vypijí mnohem víc alkoholu, než ona.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

malavelka
18. 07. 2013 15:54

Alfa a omega jsou prachy a jedno kdes je vzal. Na Balkáně to bylo podobné a přišla občanská válka My asi půjdeme pomalejší cestou ke konci, asi budeme vymírat. Zdravotnictví je tu už také a la Balkán, Vybrali jsem si cestu, jednoduchou a klamavě pohodlnou, stejně jako tupá Ivetka.

monikahans
18. 07. 2013 10:31

Tak pravda je, že Češi pijí hodně. A v jejích uměleckých sférách obzvlášť. Ale je nesmysl tvrdit, že pijí všichni. Osobně nemám ve svém okolí nikoho, kdo by nějak výrazněji holdoval alkoholu, takže zase až tak špatné to s lidem českým nebude. Bartošová je vděčným tématem, o ní se ví i kdy si depiluje nožky. Jiným z branže se daří tento problém celkem úspěšně držet pod pokličkou. Hanák, Etzler, Cibulková, atd. - nikdy se o nich nepsalo tak jako o IB, což jí rozhodně na rovnováze nepřidává.

dannaa
18. 07. 2013 08:26

Jenže ti co piji tzv.normální ,neužívají léky a jsou schopni chodit do práce a starat se o rodinu. Já sice nepiji,tak asi nemám právo se k tomu vyjářit,jen uvažuji logicky. Iveta neví kolik je norma a kolik vypijí ostatní občané. Bylo mně jí líto,ale je co se otřepe,hned se do lidí naváži,pokud jí to nenatloukl do hlavy Pepan.Také končím.Je to dokolečka dokola.Tak pij,když je to norma, tak si zobej zelené,když myslíš,že je to správně.A Pepan ,nyní se omlouvám slušným lidem,je asi dar od Matky přírody,tak urážela a ponižovala všechny,co jí pomáhali a měli rádi,vzpomenu nejslušnějšího pana veterináře,který za ní jezdil do Kroměříže až jí přiroda dala do cesty stejně zlého člověka jako je ona.A to,že pije otec,neznamená,že musím pít i já,i když je zde rodinná dispozice.Od určitého věku si člověk zodpovídá za svůj život sám. Když má někdo otce vraha,neznamená to,že dítě půjde v dospělosti vraždit!!!! Takže,buď se běž léčit nebo přestat volat lidi o pomoc a potom je chtít zavírat do vězení,že jako tupci přijdou.I Rychtář dostane od Matky přírody co mu náleží !!!!!

gurke
17. 07. 2013 23:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

gurke
17. 07. 2013 23:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alla
17. 07. 2013 23:13

Ahoj lidi. Končím s diskuzí. Napište mi až bude po smrti. To už
není pro normální lidi.

franckajagrova
17. 07. 2013 23:10

Já nechlastám ! Snad jen o Silvestru ale jinak nee..

smeagol
17. 07. 2013 23:07

Taky je perfektni ilustracni foto s vodou snad primo z horskeho potucku
Zato Rychtar vypada nejak pohuble a ztrapene.

smeagol
17. 07. 2013 23:03

Jasne, ted jeste tu o Snehurce. Clovek by cekal trochu sebereflexe po tak silenych ostudach(ted uz i mezinarodnich), ale k ni nedojde u Ivety ani za sto let, porad si bude mlit svou. Z trosky bileho vina neni pres tri promile v krvi.
Taky nezalezi nutne na tom, kolik kdo vypije, ale jak jeho telo snasi a odbourava alkohol. Nekdo ji ma jako ctyrku vidle po jedne sklenicce, jiny muze vypit lahev a nic to s nim neudela.

dzambulka
17. 07. 2013 22:51

Vsichni chlastaji, tak chlastam taky.

solochov
17. 07. 2013 22:49

Když mluvila na kameru, byla mimo a evidentně drmolila všechno, co jí Rychtář namlátil do hlavy. Na jedné straně si nic nepamatuje, na druhé straně nechce Macuru a chce klidně žít s Pepou. Tenhle chlap ji pohřbí, je trestuhodné, kam až ji dostal, co z ní udělal. Ten zmetek si ještě hraje a zachránce a z ní si udělal nástroj své popularity. Do kriminálu patří.

gabculka88
18. 07. 2013 01:06

alla
17. 07. 2013 22:12

Vážení spoludiskutující bylo s Vámi fajn. Loučím se. Tohle je můj
poslední příspěvek. Končím. To je už moc silný kafe.
RYCHTÁŘ JE NESKUTEČNEJ HAJZL.
Džambulka je odepsaná.
Rychtář volal Marticcimu a chtěl se s ním spojit proti Macurovi.
(Facebook - stránky Domenicco Martucci) Martucci ten telefonát zveřejnil.

vladka.65
17. 07. 2013 21:13

klidně se uchlastej ty blko!Máš štěstí,že už nevnímáš ani realitu a tak nevídíš,jakou ostudu si nadělala sobě i rodině

govana
17. 07. 2013 21:13

Proč bratr Ivety nezasáhne ,?Iveta je evidentně v rukou psychopata a sama bez cizí pomoci Rychtářovi neuteče.
Nebo by pomohlo kdyby media a tel,zprávy přestali o ní informovat a Rychtář by zuřil nemohl by na Ivetě vydělávat.Iveta je mimo .Pro mne jako matka zklamala dala přednost sobě .Kolik je matek samoživitelek a kdyby všichni začali pít..............a tím řešili svoji situ­aci.­....­....­..Pa­ne bože kdyby to šlo at nás nikdo nekrmí Bartoškou,nulou Ornelou a Agátou.Tak jsme tu klesli..

vladka.65
17. 07. 2013 21:15

taky bych se k ní po tom všem nehlásila,ona si pomoc nenechá

honzina
17. 07. 2013 21:43

Přesně tak, to nemá cenu, kdo hcce kam, pomozme mu tam, praví české přísloví.
Co si ta mrcha o sobě myslí??? Je drzá jako opice. Lidi musí makat, aby se uživili a ne chlastat první ligu jako Bliveta.

nyxx
17. 07. 2013 21:46

A proč by se jí měl bratr zastávat?Je snad dost stará a on zřejmě ví, že by to k ničemu nebylo.Sám prohlásil, že jí poslední roky neviděl střízlivou.Nechci se Rychtáře zastávat, ale je úplně jedno, jakýho má u sebe chlapa, chlastá a fetuje stejně.Minulý týden byla s Macurou a byla v takovým stavu, že si nic nepamatuje.To jsou pořád jen vejmluvy na chlapy, ale fakt je, že ona je už vyřízená, protože chlastá roky a je totální alkoholička.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.