Vdova po Brzobohatém Gregorová: Bude hvězdou seriálu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Vdova po Brzobohatém Gregorová: Bude hvězdou seriálu!

Bratislavská rodačka Hana Gregorová (60) po smrti manžela Radoslava Brzobohatého (†79) hrála dlouhou dobu v divadle, které společně založili, a televizním kamerám se vyhýbala. Avšak teď trochu nabrala sílu a kývla na natáčení seriálu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marketavlastikova
21. 07. 2013 16:25

Zdarec. Právě koluje mezi lidma nová forma přivýdělku, perfektní na letní večery Pro mě to je skvělá možnost výdělku a je to naprosto super Milionářku to ze mě sice neudělá, ale když to jde, tak mám radost ze snadno vydělaných kaček Píše o tom na Objeveno.WZ.cz

defakto
21. 07. 2013 10:24

...bude hrát mrchu , to ji půjde dobře , prostě bude sama sebou !

gordon
21. 07. 2013 16:56

je jaká je, a nemusí nic hrát

kubik123
21. 07. 2013 08:47

To si snad děláte srandu? Doporučuju autorovi článku před tím než začne psát článek (nebo možná kopírovat z jiných to nevím) pořádně si zjistit co osoba, o které je psáno dělala za poslední rok. Kdyby si to autor něco našel a není to tak těžké, stačí si Hana Gregorová zadat do googlu, tak by zjistil, že tato herečka rozhodně nestála před kamerou naposledy před rokem, ale celé jaro hrála v seriálu Gympl na Nově.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.