Jak vznikla kultovní Džambulčina fotka z pláže? Iveta si plavky obráceně oblékla sama! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Jak vznikla kultovní Džambulčina fotka z pláže? Iveta si plavky obráceně oblékla sama!

Ta je snad mrtvá! Takové byly reakce téměř všech, kteří viděli první fotku Ivety Bartošové (47), pořízenou jejím »únoscem« Zdeňkem Macurou (39) na pláži v Itálii. Aha! vám prozradí vše o jejím vzniku!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

franckajagrova
16. 07. 2013 22:10

A proč byla jeho chráněnka tak divně oblečená? „Asi se to stalo tak, že na pokoji jsme měli stažené rolety, takže tam bylo šero. A já jsem jí to nandával. Pomáhal jsem jí s oblékáním spodního i horního dílu plavek. Přes to měla tričko, takže nebylo vidět, že je to dané špatně. Na pláži bylo zase moc sluníčka, takže taky nebylo nic vidět,“ dodal Macura, který chtěl udělat dobrou věc, ale ve stresu vlastně vše pořádně „pohnojil“

bafhaf
16. 07. 2013 19:26

To snad ani nebyly plavky, ale bílé spodní prádlo

franckajagrova
16. 07. 2013 17:35

Řekla vám, proč pije?
Řekla mi, že ty důvody jsou dva. Média a Pepa. Myslím si, že by Iveta dokázala alkohol vynechat, kdyby ucítila spokojenost, kterou si přeje.

franckajagrova
16. 07. 2013 17:32

Na vámi pořízené fotografii z pláže vypadá Iveta docela bezvládně. Jak to bylo s plavkami, ty si navlékla sama, nebo jste ji musel oblékat?
Oblékal jsem ji já. V bezvědomí ale nebyla. Ona to byla celé jedna velká náhoda, protože ona nebyla takováhle pořád, to byla jenom v té chvíli. Také to sluníčko tomu moc nepřidalo.

franckajagrova
16. 07. 2013 17:30

A ještě nějakou hnědou tužku. Tou si asi načmárala obočí..

franckajagrova
16. 07. 2013 17:28

Plavky jsem jí neoblékal, jen koupil. Týdnu se zas včera svěřil že
jí plavky oblékal sám,tak si vyberte ! PS : Já věřím že je
oblékal on !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.