Zhýčkaná Džambulka: Zavaž mi střevíček, služko! Teď je to na Pepovi… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Zhýčkaná Džambulka: Zavaž mi střevíček, služko! Teď je to na Pepovi…

Iveta Bartošová (47) se po strastiplném výletu do Itálie vrátila zpátky do Prahy, ale tím její příběh rozhodně nekončí. Ukázalo se, že je kolem ní spousta lží.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

dmdm
16. 07. 2013 07:45

já už bych se v tom to případě nedivila ničemu -oni někdy na jaře tvrdili ,že chystají nějaký super projekt na léto ....tak aby nakonec na podzim nevystoupili ,neuklonili se a nečekali na potlesk ,případně českého lva...

danamarie
15. 07. 2013 22:41

k dmdm: to může docela dobře být pravda a doteď mne to vůbec nenapadlo.

dmdm
15. 07. 2013 20:44

zastávala jsem se jí, i v těchto diskuzích ,kdo je čte, tak ví,ale po tom ,co všichni předvedli za divnou hru,která je snad měla zviditelnit ,nebo jim vydělat ,nebo já nevím co... nerozumím tomu-přijde mi to celé divné ,jak zaplacená ,domluvená ,sehraná reality shou pro novináře v okurkové sezoně..no každopádně už mě osud Džam-bumbalky-trochu jsem si ji přejmenovala nezajímá.

bibs_7
15. 07. 2013 16:52

setug, ak sú to 2 rozdielne osoby, to potom znamena, ze si Domenicova matka na fotografovanie poziciava od slúzky jej kalhoty aj triko?

setug
15. 07. 2013 14:43

Ta co já zavazuje boty je služka. Matka Domenica je ta co s ní sedí na posteli.Jsou to dve rozdílné osoby.

franckajagrova
15. 07. 2013 15:27

podle oblečení jsou stejné

franckajagrova
15. 07. 2013 13:26

To není služka,ale matka Domenica !!!

alla
15. 07. 2013 13:10

Ještě by mě zajímalo, jestli se ten "redaktor", který splácal tenhle článek podílel na té frašce i v Itálii??? Protože všichni, co se na tom podíleli, by teď měli nést díl své odpovědnosti za stav Bartošové, právě proto, že to bylo v jejich režii. Nebyli jenom přihlížející (a komentující), ale platili to a zúčastnili se toho.
Uspořádali za asistence Rychtáře na Bartošovou hon, a teď se jí budou vysmívat a budou jí zesměšňovat.
Takže paní redaktorko Františko Čížková z Blesku, tohle není hyenismus?????????

alla
15. 07. 2013 12:57

No jo, teď bude bulvár donekonečna předkládat pár udělaných fotek, pokaždé s jiným textem.
tahle situace má pouze 3 varianty.
1. Sebevražda Bartošové (přdávkuje se, nebo jí někdo pomůže)
2. Rychtář jí nejdřív připraví o dům a potom jí zavře do blázince.
3. Ona ho vyhodí defnitivně, ale stejně skončí v blázinci
Ať už teď bulvár napíše cokoliv, budou to jenom výmysly, aby udrželi pozornost čtenářů.

lillyli
15. 07. 2013 14:02

Ale co by dělal s domem, na kterým je mnohamilionový dluh?

skp705
15. 07. 2013 12:51

a ted kdyz ma po te dovolene v Italii okno tak o tom ani nebude moct napsat ve sve knize, kterou uz pise leta a honorar uz taky prochlastala...

frannes
15. 07. 2013 12:32

Prosím proboha škrtněte už tuto osobu z repertoáru ,já vím je okurková sezóna a prodej počtu výtisků jsou určující,jsou ale i čtenáři kterým je trio Rychtář, Bartošová a Macura už protivné,v televizi lze při vlezlé reklamě přepnout u novin to může znamenat když se tyto osoby objeví na titulní straně také blok a koupi něčeho jiného.

aronak
15. 07. 2013 12:10

Však se také Pepan na celý svět holedbal, jak bude Ivetu koupat, starat se o ni, jen když se k němu vrátí. Tak teď očekáváme přímý přenos z koupání, možná by neškodilo i video z WC, jak ji Pepan utírá pr... Už byste mohli najít jiné téma - už je předžambulkováno.

jecmen44
15. 07. 2013 12:10

Bliveta je magoṛ !!

už ten její první únos s Třískou byla komedie.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.