Zoufalá Petra (13) hledá ukradeného bišonka: Pomozte najít mého Dennyho! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Zoufalá Petra (13) hledá ukradeného bišonka: Pomozte najít mého Dennyho!

Smutný návrat z výletu na Svitavsko čeká Petru Kadlčíkovou (13) z Prahy. Nechce uvěřit tomu, že odjede bez svého pejska, bišonka Dennyho, kterého jí někdo ukradl.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mutin
16. 05. 2014 15:32

Ze své zkušenosti vím, že ztráta pejska je hrozná, ale čas to napraví a dá se s tím žít. Ovšem moje družka Petra skoro před dvěma lety ztratila kamarádku a s ní 40.000,- Kč a několik osobních věcí. Toto nezanechalo ránu v jejím srdci jako ztráta pejska, ale její duše je rozpolcena a ztratila důvěru ke všem lidem a nedokáže pochopit, že všichni takový nejsou. Píšu to zde pro to, že cikáni jí ukradli pejska, ale asi jak se praví o božích mlýnech, tak tím že se pejsek našel se asi mlýn polámal a nebo si uvědomil, že trestá nepravého a ne matičku Petry která do Dennyho jen kopala a dokázala sprostě okrást a zatratit kamarádku která by v jedno dost dlouhé údobí pro ní a hlavně její dceru Péťu dýchala.

libi
15. 07. 2013 19:50

no nevím, i já mám tohodle psíka- bolonku, ale nikdy bych ji nenechala uvázanou u obchodu, snad se slečna Petra poučila, po druhé to happy end být nemusí

brtan5
13. 07. 2013 21:09

PETRO a co se zeptat ochranky vždytˇ jsou dneska všude kamery tak by mněly mýt záznam ,, teda pokud ti ho neukradly cigoši to by ti to neukázaly ,, ty jsou beztrestný ,,,, přeji ti abys ho našla vnučka má taky takového mazlíka držím palce ...

johanka
13. 07. 2013 16:12

Milá Petro, za blbost se bohužel platí Nechat svého psa uvázaného před obchodem může jenom člověk, který je lehkomyslný a nezodpovědný Mám také svého pejska, ale jdu s ním nejdříve na procházku a potom ho nechám doma a mohu jít v klidu nakupovat s vědomím, že mi ho nikdo neukradne. Lituji každého psa, který je uvázaný - kdekoliv uvázaný Je mi tvého bišonka moc líto, tobě přeji, aby se našel a pokud ho najdeš, tak si příště dobře rozmysly až půjdeš s maminkou nakupovat, jestli raději nezůstaneš před obchodem se svým Dennym

tenerife
13. 07. 2013 12:57

Je mi slečny Petry moc líto, ale v dnešní době bych před supermarketem nenechala psa ani dítě v kočárku. Před dvaceti lety jsme měli velkého knírače, šli jsme s dcerou do pekárny a psa uvázali venku, vedle psa stálo kolo, nějací puberťáci to kolo chtěli ukrást,náš Erik to vytušil a začalo rodeo, naštěstí měl koš,paní, co jí kolo patřilo nakupovala před námi, tak moc děkovala. Tak snad tohoto čerta, který už dávno přešel duhový most, bych nechala samotného, tak doufám,že se Denny najde, držím palce.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.