Daniela usvědčilo video! Manželka ho natočila jak znásilňuje nevlastní dceru (11), kameru ukryla do plyšáka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Daniela usvědčilo video! Manželka ho natočila jak znásilňuje nevlastní dceru (11), kameru ukryla do plyšáka!

Měl své nevlastní dceři (11) nahradit tátu, ale místo toho ji znásilňoval. Daniela M. (36) nyní zatkla policie kvůli pohlavnímu zneužití dítěte a soud ho včera poslal do vazby.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

armenia
05. 02. 2014 14:41

Už to že si někdo vezme Mongolku,jiná kultura,odlišné názory...no prostě ona je pros­titut­ka,pot­řebo­vala získat pobyt v čr,vzala si tady pana řepáka,kterej se tady nesmyslně obhajuje,nevim proč...a že to ženský dělaj nejen cizinky to je jasný....

danielmarton
10. 08. 2013 11:41

Koukám, že o uchylárny tady zájem je, ale když se ozve poctivý člověk, už se nikdo nezajímá.

danielmarton
10. 08. 2013 10:10

Jsem přesvědčen, že dceru moji manželky, zneužila její matka ne já. A jestli to tak půjde dál, umím si docela představit, čím se bude holčička živit až vyroste... Je to smutné. Hodně jsem se snažil aby z ní něco bylo, pomáhal ji s učením, s kamarády, s češtinou...

danielmarton
10. 08. 2013 09:52

Lidi, dávejte si pozor na cizince, ať nedopadnete jako já!

danielmarton
10. 08. 2013 09:50

Víte vůbec jak vypadá takové zneužívané dítě? Podle výpovědi svědků, za mnou dcera manželky běhala "jako pejsek" a "furt na mne lezla". Takto se nechová dítě k někomu kdo mu ubližuje. Já jsem vychoval dvě dcery, po rozvodu byli svěřené do mé péče, to se jen tak chlapovi nestane. Vždy jsem měl barák plný dětí, a jen co jsem přišel domu, už mi svobodné maminky po svých dětech posílali večeři - protože mně znají a ví jaký jsem...celý život jsem jen pracoval a staral se o rodinu.

danielmarton
10. 08. 2013 09:44

A nejsem ve vazbě. Jsem doma.

danielmarton
10. 08. 2013 09:33

Nebyl jsem zatčen, za pohlavní zneužívaní.

danielmarton
10. 08. 2013 09:26

Když jsem si ji bral, ani jsem nevěděl, že má dceru - zatajila mi ji, stejně jako mi zatajila, že má syfilis, a hodně pestrou minulost.
Co se její dcery tká, není to její první obvinění ze sexuálního zneužívaní, které řešila policie, ale v tom první případě, se to vyřešilo tím, že ji její vlastní táta dal "přes držku" za to že lhala. Na případné dotazy rád odpovím.

danielmarton
10. 08. 2013 09:22

1. podle vyšetření gynekologa, je dcera manželky stále panna, takže v žádném případě nemohlo jít o znásilnění. Lechtal jsem ji vousy na břiše, a to je vše, protože na tom videu není žádné násilí, a podle mně se nejedná ani o sexuální zneužívaní (můžu vysvětlit), manželka se mně pokusila ve výpovědi ještě pošpinit trochu víc, a kromě jiného, jsem ji měl být a týrat hlady. Každý kdo mně zná, se musí klepat na čelo.
2. vše bylo předem naplánované skupinou Mongolů, a dva dny po mém zatčení mi vykradli úvěrovou kartu, a vybílili barák, ani postel mi nenechali, a odvezli i naše auto, i přesto, že manželka nemá řidičák.
3. Mongolku jsem si vzal ne proto, že jsem blázen, ale proto, že jsem se nechal oblbnout a zamiloval jsem se. Podrobnosti na mém FB v poznámce.

znalec
27. 06. 2013 13:35

ten chlap nemůže být normální, vzít si Mongolku, fuj...

danielmarton
10. 08. 2013 09:40

Jsem normální, jen sem se nechal oblbnout a zamiloval jsem se. Chtěla po mně jen vízum, peníze, trvalý pobyt v ČR - klasický podvod, na chlapa který sám vychovává svoje dvě desetileté dcery a hledá si ženu...

hillaarkaa
27. 06. 2013 12:36

No vida,nebyl opálený,kde se souloží mezi sebou jako zvěř tak je to i s diskuzí

mikky2010
27. 06. 2013 12:16

Víte o tom úplný ho.... mám s ním dvě 14ti letý dcery nikdy neměl sklon k násilí nebo zneužívání a to jsme spolu byly 10let v manželství a to co udělala ta jeho mongolská dě.... za to by jí měly vyhostit a když my dva mezi sebou máme různé neshody tak tyhle žvásty co tu všichni kvákáte jsou ubohý. Jak k tomu přijdou jeho děti když tátu takhle obvinily. Dám za něj ruku do ohně že tohle neudělal a ona to na něj všechno nahrála.

danielmarton
10. 08. 2013 10:06

Je to tak jak říkáš, ruku by jsi si nespálila. Jeden velký podvod.

fortin
26. 06. 2013 16:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

starypes
26. 06. 2013 16:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

starypes
26. 06. 2013 16:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivana365
26. 06. 2013 14:11

Pro takováto prasata bych uzákonila povinnou kastraci. Další děti budou ochráněné !!!!!!!

denia
27. 06. 2013 05:59

to ivana365 - a víte,že tohle není pravda? Sníží se jen apetit,ale stejně využijí každé příležitosti.Takže děti ochráníte spíš dohledem a přiměřenými informacemi.

liskabystrouska
27. 06. 2013 15:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.