Natáčení nových Cest domů: Mezi herci není Kostková! Kam zmizela? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Natáčení nových Cest domů: Mezi herci není Kostková! Kam zmizela?

Vítejte u Kenigrů! Tak se jmenuje nový klan, kolem kterého se bude v Cestách domů všechno točit. Pomyslné žezlo ústřední postavy sedmé řady seriálu převzala po Aloisu Švehlíkovi (73) Veronika Freimanová (57). Jejím nastávajícím manželem bude Milan Bahúl (52).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mmmate
25. 09. 2013 23:33

Kdo je vlastně Hynek opisujete ho jako vdovce,ale čí je to syn?Jaryn je jeho bratr ten je syn soudkyně Simony ,ale Hynek jí říká Simono?

liskabystrouska
22. 06. 2013 05:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janouch62
21. 06. 2013 22:00

Jestli tvůrcům ,,Cest domů ,,bude chybět nějaký námět pro osmou řadu seriálu,prosím kontaktujte mne/tel.číslo v redakci/!Mám velké zkušenosti z ,,Cest domů,,hlavně o půlnoci,když se vracím z místní Osvěžovny.

lukreciaborgia
21. 06. 2013 21:40

Bahúl,to je ten Slovák,co pije svou moč?Jak začínal u nás,tak se o tom psalo.Asi je to on.No a už tu máme syna Polívky,už taky hraje.Co by taky jiného dělal.Píšou,že studuje DAMU,ale zajímalo by mně,jestli má maturitu,nebo byl přijat jako mimořádný genius bez maturity.Taky kdy a kde by ji udělal,že?Máme tu nové tváře,­Brzo­boha­tý,Do­nuti­lovi,­Janě­ková,­Heřmán­kovi,­Polív­kovi­.To jsou klany,přes které cesta nevede.

johanka
22. 06. 2013 14:04

Nevím, co dělá nějaký Bahúl a ani mě to moc nezajímá. Jinak ale souhlasím s tím, že je všude protekce. Stále stejní herci, stále stejné "ksichty", přihlouplé seriály..... Například v každém seriálu je Kostková, Etzler, Freimanová .... už se na to nedívám, protože to, co nám ČT předvádí, jsou hloupé slátaniny, plné protekčních osob. Ano, je to tak: Brzobohatý, Polívka, Donutil, Heřmánek, Janěková - ještě tam chybí Agáta s "manželem" Prachařem ... Jsou to samé "celebrity" a VIP

bernadette
21. 06. 2013 16:39

Se seriálem končím a nebudu sama. Prima propásla příležitost něco opravdu změnit. První měla letět Kostková s Etzlerem, nikoho už nebaví. Nové tváře vítám, ale Bahúl????? K Freimanové mi vůbec nepasuje, bohužel. Ji mám ráda, ale on je spíše trapný.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.