Nechutné Prostřeno: Blanka podávala večeři u urny se svou tchyní! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Nechutné Prostřeno: Blanka podávala večeři u urny se svou tchyní!

Účastníci Prostřena se opět vedle jídla dočkali i netradičního zážitku. Introvertní Blance totiž dělá v kuchyni společnost její zesnulá tchyně!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pansymarie
24. 06. 2013 13:21

Právě toto byl neřešila na prvním místě jako ten neuvěřitelný a zcela nevídatelný bordel u vstupu do domu, jímž se musí projít a vůbec pozvání do neomítnuté stavby - považovala bych to za výsměch ze strany soutěžící, že si ze soutěže dělá legraci a těší se na šokování kolegů. Nelze si to vyložit jinak, ani když vezmeme na vědomí vyhrocenou introverzi - tedy spíš těžkou psychopatii. Proč si doma kroutí krabičky místo aby venku alespoň trochu uspořádala ten bordel, když má přijít návštěva a dokonce TV? Bohužel jí to nejspíš nedochází a ani se trochu nestydí, jak se musí všichni stydět za ní. Nechápu, že prošla výběrem do pořadu?!?!?!?

winterfreshka
21. 06. 2013 14:02

Nevzdělaní škrabáci,ubohý pořad...co s tím??Každopádně urna byla na ledničce,jedlo se na stole.Vyrazit dveře s takovým,kdo by mi něco takového určoval .

mirkazam
20. 06. 2013 07:31

Myslím, že v pořadu prostřeno by se mělo řešit vaření. A to bohužel stálo za prd.Jistě taky se jedná o kulturu stolování. A když má někdo barák v rekonstrukci a bordel, tak by se neměl cpát do takových pořadů.

hillaarkaa
20. 06. 2013 17:03

Mirko zaméérdalko,v tomhle shitu každá koruna dobrá .Tam jednou sezvou celej hlavák a udělají mejdlo pod mostem

hrabenkaostrovinova
19. 06. 2013 19:55

Pak se divme jaké jsou tchyně někdy zlomyslné, vždyť i ony byly kdys snachami. Ony jsou totiž ženské často žárlivé a sobecké. Kdyby byly nad věcí a opravdu své syny milovaly, chovaly by se lépe.

hillaarkaa
19. 06. 2013 11:53

Vypadá to,jako když je zabraná na velké na WC

ljubaa
19. 06. 2013 11:52

Já tedy nevím, ale existuje něco jako pronájem hrobového místa a pokud se domluví s některým obecním úřadem, tak pronájem na deset let vyjde na pár stokorun. Pohřeb bez obřadu sice není zadarmo, ale proč to neřešit takhle - i když v některých rodinách to prostě tak mají, že chtějí své blízské mít doma.... Proč to odsuzovat. Jen asi při téhle příležitosti bych urnu asi prostě přenesla na jiné místo - ne každému to dělá dobře.

vuhp
19. 06. 2013 11:36

I když nejsou peníze na hrob , určitě se nemusí urna válet v kuchyni. Existuje kolumbárium, kde pronájem není drahý , anebo může urnu uložit v domě na jiné místo, než je kuchyně.

fortin
19. 06. 2013 11:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
19. 06. 2013 11:26

V demokracii si pozůstalí ani urnu nevyzvednou, protože nemají na hrob. Nejlépe dát zemřelého kolem krku šnůru buřtů, aby ho psi někam zatáhli.

anna1234
19. 06. 2013 11:59

..jestli si pozůstalí nevyzvednou urnu, není to o penězích, ale o vztahu k zemřelému..i kdyby neměli na hrob, urnu si můžou uložit na nějakém důstojném místě doma.

anna1234
19. 06. 2013 12:06

..fortin pronájem místa na urnovém háji 2 tisíce na deset let u nás ve středně velkém městě. Každý nemusí mít pomník jako hrom, na urnovém háji stačí deska. Chápu, že některé rodiny na tom nebudou až tak dobře, já ani mít doma urnu nevidím jako špatné řešení, ale pokud rodina zvolí pronájem a nejlevnější variantu náhrobku, myslím, že na to většina rodin dohromady peníze dá. Navíc co si budeme povídat, staří lidé myslí i na tyhle "poslední věci" ..

ljubaa
19. 06. 2013 12:34

Přesně tak, pronájem místa v kolumbáriu vyjde na nějakých 1000Kč a pokud se rozhodne pro pomníček na vesnici, tak to má na deset let za půlku této částky. A jak přesně píšete, moje mamka mi vzdycky říká, že musí šetřit na pohřeb. Ty lidi na to prostě myslí, aby nedělali starosti a dluhy svým blízským....

anna1234
19. 06. 2013 12:46

..může to někomu znít morbidně, ale já si opravdu také pamatuji, jak babička s dědou vždycky říkali, že mají peníze stranou...myslím, že to tak má většina starých lidí.

nofar
19. 06. 2013 07:51

Pani Blanka patrne chtela tchynu ukazat, jak se ma dobre.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.