Poslední natáčení Cest domů: Švehlík se zhroutil! A navždy přišel o přítele... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Poslední natáčení Cest domů: Švehlík se zhroutil! A navždy přišel o přítele...

Dojetí přemohlo na place každého bez výjimky. Alois Švehlík (73) se loučil s kolegy a se svou postavou Rudolfa Bernáta v Čestách domů. Naposledy objal i psího kolegu Felixe, kterého představoval český fousek Johny.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lyznik008
13. 06. 2013 14:42

Začínám pochybovat o normálnosti toho,kdo píše scénář.Včerejší díl mě znovu pobavil ve smyslu morbidnosti příběhu ještě dítěte-travičky,ufňukané primářky a jeího kolouška Krauze (divím se,že hraje roli zaláskovaného mladíka k ženě,která by vizáží mohla být jeho matkou.)Pan Švehlík asi vidí,že seriál jde ke dnu a tak v něm raději končí.

valenta008
12. 06. 2013 10:00

Velmi dobře zde napsal názor ahmik a také já s rodinou se sledováním seriálu končíme.Postupně v něm zařazovali nezajímavé věci,naprosto špatné bylo obsazování rolí herci,kteří se na jednotlivé postavy nehodili a naopak byli postupně odstraňováni ti,kteří diváky svými výkony a osudy přitahovali.Je to škoda.

fionora
12. 06. 2013 09:31

Doufám, že po prázdninách bude pokračování. Herecký koncert.

winterfreshka
12. 06. 2013 08:30

Na TV koukám minimálně,ale Cesty si nenechám nikdy ujít.Pan Švehlík hrál bravurně,ostatně jako řada dalších i mladých ,začínajících herců Těším se pane Adamec po prázdninách na další řadu

bohatypoodnikatel
11. 06. 2013 21:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ahmik
11. 06. 2013 15:43

Seriál se dá rozdělit do tří etap.První byla velmi úspěšná a tedy i sledovaná. Vážné zápletky se střídaly s veselými (většinou u toho byl p.Švehlík.)Druhá by se dala nazvat MORBIDNÍ s nekonečným umíráním Bernátové na rakovinu a tato etapa už řadu lidí od dalšího sledování odradila. Pokud teď ze seriálu zmizí i hlavní protagonista a zůstanou jen příběhy primářky s její touhou po dítěti a vizáží,která by mohla být matkou herce Krauze, může to p.režisér úplně zabalit.

tenerife
12. 06. 2013 08:12

Mluvíte mi naprosto z duše,první část byla zdařilá, ráda jsem se na to dívala,umírání paní Lídy se tam dost dlouho prolínalo, vím, že život je takový, ale vrcholem bylo, když nevychovaný fracek Vendy naprášil úmrtí mámy na rodinné příslušníky, přitom s tátou komunikuje v pohodě, tím mě to fakt zklamalo...

ivoadler
11. 06. 2013 14:59

Tak vono už to končí? Zaplať pánbu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.