Michaela Kuklová končí v Ordinaci: Ničivé deprese! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Michaela Kuklová končí v Ordinaci: Ničivé deprese!

Jedna z nejpůvabnějších českých hereček, krásná Michaela Kuklová (45), si prošla peklem! Trpěla ničivými depresemi, a to i v době, kdy se zdálo, že je šťastná s dnes už bývalým partnerem Romanem Holomkem (55).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

darina1
11. 06. 2013 22:29

\no tak nejkrásnější není , jako herečka nic moc jen ufnukaná princezna Já ji moc nemusím žádná dobrá role,přijde mi fakt jednoduhá.

svatadala
11. 06. 2013 22:12

Zajděte si na oční...jedna z nejpůvabnějších? Viděli jste jí někdy zblízka...má ksicht jako struhadlo, poďobaný, nemytý s černými a ucpanými póry kolem nosu, no fuj: Každý chlap jí utekl, panovačná mr.cha.

jan.klub
11. 06. 2013 19:50

Ta že je půvabná? Vypadá jako transka.. Proc asi s ni zadny chlap nevydrzel. uknourana labilni chudinka. furt se o ni musi nekdo starat. zadnou princeznu by nehrála kdyby nebyla tenkrat manzelka Pomejeho. Brecela mu doma ze nemá role a on to pak za Andelskou schytal. At se stahne!

lillyli
11. 06. 2013 15:13

Chápu, že má deprese. Ale měla by vybírat lépe své partnery. Pomeje byl hlupák odjakživa a ten druhý zase gauner od pohledu. Vím, že je hodně jednoduchá, ale na tohle stačí snad i malá kapacita mozku, ne? Pomejeho stačí poslouchat nebo pozorovat 5 min. a je to jasné...primitiv, pohádkář, hulvát.

ivoadler
11. 06. 2013 15:03

Kuklová se mi nikdy nelíbila. Jediný, co jí sedlo byly role ztřeštěných princezen. To se nedá hrát věčně. Navíc má takovej tvrdej ksicht. Zřejmě po tatínkovi. Počítám, že na psychiatrii skončí nejen její televizní postava, ale i herečka sama.

smazan_20150109
11. 06. 2013 14:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.