Nešťastná Patrasová: Krásnou zahradu jí ničí krtek. Dádo, takhle na něj musíš! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Nešťastná Patrasová: Krásnou zahradu jí ničí krtek. Dádo, takhle na něj musíš!

Dáša Patrasová (57) je hodně hrdá na svou velkou zahradu. Teď jí ale dělá vrásky nezvaný návštěvník, který se zabydlel v trávníku, respektive pod ním. Krtek změnil v měsíční krajinu to, co Dáda léta dávala dohromady.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

stařec
08. 05. 2017 16:03

S krtkem je nejlépe uzavřít pakt o neútočení!!!! Vypadá to směšně ale opravdu to funguje. Když udělá krtek hromádku,tak ji opatrně odeberu tak abych neucpal díru. Hlínu,použiji kdekoli,třeba na sázení květin. Krtek si vybuduje svůj systém chodeb a další hromádky nedělá .Hospodaříme na zahradě oba k oboustrané spoko­jenos­ti.O­prav­du to není výmysl,zkuste to.

rockyshowman
14. 11. 2016 10:56

Stačí plynovka, v každém rohu zahrady vystřelit do díry, pak rychle ucpat! Také rána jistoty někde uprostřed ! No a krteček okamžitě balí, z některé další dírky uteče pryč! Plyn je ještě cítit tak 1/2 dne. Krtek se p=ak již nikdy nevrátí! Bojoval jsem více jak 20 let, použil jsem všechny dostupné metody. Jednou mě to v noci napadlo a mám klid.

hufnagll
09. 06. 2013 16:57

Hotový neštěstí,bláznivý Patrasce krtek ničí zahradu.To už ti pošukové v redakci nemají o čem psát ?

otolev
09. 06. 2013 16:03

Jednoduchá past aniž by jste krtka museli zabít,ve to trubka která se dá v půlce rozdělat a krtka odvést někam do pole.Jak to funguje,do chodbičky krtka vložit past ,listím zamezit napadání hlíny do otvorů a jeden dva dni počkat a krtek tam určitě bude.Na konci trubky jsou zábrany co jdou otevřít pouze dovnitř ne ven a krtek je v pasti.Dříve se tyto pasti běžně v kovomatech prodávaly,já si ji udělal z novodůru a funguje perfektně.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.