Drsná hra v Prostřenu: Hostům došla trpělivost, šli se najíst do restaurace! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Drsná hra v Prostřenu: Hostům došla trpělivost, šli se najíst do restaurace!

Ústecké Prostřeno se ve čtvrtek promění v pořádné drama. Ruská důchodkyně Alla totiž přecenila své schopnosti a prohrála boj s časem.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

budox
07. 06. 2013 08:18

Nechápu, že Šárka mohla pracovat jako zdr. sestra, něco tak hloupého jsem dlouho neviděla, smažákem to rozsekla

wenuska
06. 06. 2013 19:26

Boušková a Vydra tragédie, opravdu někdy silně ducha mdlého. On je ducha mdlého celý pořad. Ani manželka si nedovolí mi chodit do mých věcí a já jí totéž. Sestava 5 bab je malér, ale pokud nejsou muži, chápu. Ruska, to je výsměch až neuvěřitelný. Nicméně primitiv jakým je Šárka, to je síla. Ona nezná ani spoustu běžných jídel, neumí je dokonce ani přečíst, je to tupoň jaký ještě v tomto pořadu nebyl. Nvěřím, že vůbec mohla vychodit ZDŠ. Na to máme koukat? Doufám, že vyhraje ta 22 letá, protože by to bylo naprosto zasloužené a tím pro mne tento pořad končí.

danuska555
06. 06. 2013 15:00

! To cele vedni-pro dukce jim diriguji, co maji delat ' trapneho, aby se zvysila - sledovanost! Si mysli, ze jsme tak opradvu blbiiiii. a zerem jim to?? To ani nahodou, je todo oci bijici, jak si vymyslite!

fortin
06. 06. 2013 10:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

stekavypes
06. 06. 2013 10:29

hlavně těch pořadů o vaření je moc a všechny na jedno brdo.

tondapraha
06. 06. 2013 10:26

Tento pořad je hnus,už jen díky,moderátorum Vydry a Bouškové.Takové nejapné a trapné hlášky dokáží,jen oni dva.O soutěžících,ani nemluvě.Dávno se nato nedívám.Stačí mi pouhá upoutávka a jemi zle.

fortin
06. 06. 2013 10:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aronak
06. 06. 2013 10:09

Když tento pořad začínal, občas jsem se podívala. Dnes už se nedívám, protože jít k někomu na návstěvu a prohrabávat se mu v jeho soukromí (např. prohrabávat zásuvky). to je vrchol neslušnosti. To ve slovenském "Bez servítky" nikdo po baráku nikomu nešmejdil. Také hodnocení je nespravedlivé, protože když se tam najde někdo, kdo bude každému dávat jen jeden bod a on dostane od každého bodů více, tak vyhraje. Kdyby alespoň bylo v pravidlech, že se nejnižší známku bude škrtat, takže by se tolik nespekulovalo. Ale stejně si myslím, že už tento typ pořadu skoro nikdo nesleduje, takže zanikne.

jirousek12
06. 06. 2013 09:58

komu se to nelíbí,nemusí se na to dívat!

rydlo
06. 06. 2013 09:08

Celé "Prostřeno" už je otravné, je to jen o šmejdění po bytě a v zásuvkách. Každému jde jen o to, aby dal soupeřům co nejméně bodů a proto soupeřům jídlo kritizují. Už aby ten pořad Prima zrušila.

jen123
06. 06. 2013 08:50

Už věřím tomu, že se účastníci klidně mohou zvednout uprostřed natáčení a odejít kam chtějí třeba do restaurace.
Opět trapně nahraná scénka pod vedením štábu

ivkanatka
06. 06. 2013 08:17

A Prima ty hovadiny platí !!! Kdyby raději ty peníze, co dávají těmto rádobykuchařům, dali na nemocné děti, udělali by líp ! Nedá se na to dívat.

tondapraha
06. 06. 2013 10:28

Přesně tak.Moderátorum bych,nedal ani korunu za ten hnus,čím krmí diváky.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.