Zoufalá Eva: Snad mi barák nespadne... exmanžel mi zrušil pojistku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Zoufalá Eva: Snad mi barák nespadne... exmanžel mi zrušil pojistku!

Rodinný dům Evy Nyklové (43) a její dcery Elišky (14) v Praze-Radotíně je zatopený již podruhé. Jsou zoufalé, neví, co bude dál. Hasiči je probudili v neděli brzy ráno.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bloncka14
07. 06. 2013 16:33

Milý diskutující, přečetla jsem si pozorně všechny komentáře a vůbec nevím o čem mluvíte. Sama bydlím na místě kde se záplavy vůbec nedostali. Sama si nedovedu představit situaci lidí, kteří dle fotek tento přírodní úkaz zažili. Na fotkách, kde je dům paní Evy a slečny Elišky to vypadá hrůzostrašně i když jsou na tom lidé mnohem hůř. Po přečtení všech komentářů vůbec nevim o čem píšete, protože jsem sama nenašla zmínku o penězích, které by tyto ženy chtěli. Je strašné ubohé a necitlivé komentovat jakou si pojistku, která podle mě není předmětem. Působí to na mě ač nechápu proč, že de úplně o něco jiného než to co se stalo v tomto domě. Na závěr přeju těmto " holkám " ať se drží pevné zdraví, nervy a snad dobrou náladu jestli to v tomto případě jde.

bloncka14
07. 06. 2013 11:15

Vy co jste napsali, že chceme zneužívat lidi ohledně peněz, tak jste pěkný ubožáci. Jak by vám bylo když dřete od rána do večera. Jen tak tak uživíte svojí dceru. Nebýt prarodičů tak jsme na ulici. Takže važte slov co napíšete.... My nechceme někoho žadonit o peníze. Ale když by se někdo nabídl proč ne. Peníze co do toho musíme dát máme na jídlo,složenky atd. Tak se vžijte do naší situace...

fortin
04. 06. 2013 13:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rezacek
04. 06. 2013 12:29

V únoru jí manžel zrušil pojistku a ona se do června k tomu ještě nedostala ?!? No tak to má opravdu, ale opravdu blbý. Holt ušetřila na pojistném. Nezbývá, než si zoufat.

hejkalsamicka
04. 06. 2013 12:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
05. 06. 2013 06:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bloncka14
07. 06. 2013 11:17

Vychcaná jak mraky jo! Važ slov... Ty nevíš celou pravdu. Jak by ti bylo bez prachů a prachy co máš na jídlo a žití vrazit do opravy kvůli povodním. Lidi začněte přemýšlet trochu!! Vážně by vám to prospělo

bloncka14
07. 06. 2013 11:18

Ne nedostala. Nebyl čas a nebyli peníze... Bez peněz se bude těžko pojišťovat barák. Máme peníze jen na svoje žití, jídlo, složenky. A peníze co máme na to aby jsme přežili tak musíme dát do opravy... Tak si uvědom co píšeš !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.