Rychtář v podmínce spáchal další trestný čin: Z toho kouká basa! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Rychtář v podmínce spáchal další trestný čin: Z toho kouká basa!

Ruply mu nervy?! Jen co v pondělí označil soud Josefa Rychtáře (55) za násilníka, hned v ten večer předvedl svou vznětlivou povahu. Vtrhnul do domu v Říčanech a věci začaly létat vzduchem!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

janka174
29. 05. 2013 23:45

Je mi Ivety líto, už by toho Rychtáře měli konečně zavřít, ulevilo by se jeho ex a myslím, že i Ivetě. Je škoda, že Iveta nezpívá, že když už se někde ukáže, je z toho jen fraška, kterou novináři ještě hodně nafouknou, aby se předvedli, jací jsou machři. Občas si pouštím Ivetiny písničky a je mi smutno, že taková zpěvačka má tolik nepřátel. V SuperStar zpívala její písničku Veronika a i když byla jinak skvělá, tak pravě na této melodii se ukázalo, že není lehké zazpívat ji tak dobře, jako to uměla jen Iveta. A to je fakt škoda. Moc bych si přála, aby Iveta opět zazářila a tuhle story s Rychtářem měla konečně za sebou. Zdravá, krásná, se zvučným hlasem a tak nádherně, že mi bude jezdit mráz po zádech!!!

hejhej
30. 05. 2013 10:29

Janko: mládí se Ivetě nevrátí,zpěv taky ne.Zpěvačky na sobě "makají" celou pěveckou karieru,na rozdíl od Ivety,která měla na prvním místě sebe,alkohol a střídání chlapů.S tím posledním,kde se postarala o rozbití rodiny to opravdu "chytla",ale on by už pořádný chlap se na ní ani nepo­díval­.Nemys­lím,že je vinen bulvár,kde se sama cpala(denníček v Blesku),ale vinu má jen ona sama.Taky jí nepříspívá věčně lhaní.

mirkazam
08. 06. 2013 18:25

Tak zhoď si růžové brýle,o jakém zvučném hlase meleš ? Jestli myslíš zpěv na playback,tak to prosím. Ale pokud ti to stačí, aby ti jezdil mráz po zádech,tak to ti stačí opravdu MÁLO !!!

otrok
29. 05. 2013 22:36

Patří do blázince stejně jako hejaheja

hejhej
29. 05. 2013 13:13

Rychtář za krádež kdysi seděl,je to v něm,krade rád a krade s chutí.
Chtěl se na Bartošové zviditelnit,tak to má.Je to magor a násilník.
Hysterik,který se neumí ovládat,(bývá to často u primitivů) bude dostávat jeden trest za druhým.Já mu to z celého srdce

marianna15
29. 05. 2013 12:06

Myslím si že ako Rychtarek tak aj Iveta patria do blázince.Že sa vôbec zaoberá celé Česko s magori.

egyptanka
29. 05. 2013 11:36

Bože to je magor!!!

qwertina
29. 05. 2013 11:24

Pani Darina by si mela vymenit zamek u baraku ( ktery je jeji ), aby se tam uz ten psychopat vubec neobjevoval

demonxxx
29. 05. 2013 10:59

Nebyl však zdaleka jediný, kdo v domě řádil. Před časem prý z baráku věci vynášela i jeho exmanželka.

zadnice
29. 05. 2013 09:46

Tak už ho konečně zavřete ať je od něj pokoj!Když ne do basy, tak do blázince.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.