Jiří Krampol dostal k 75. narozeninám ten nejhorší dárek: Zrušili mu pořad! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Jiří Krampol dostal k 75. narozeninám ten nejhorší dárek: Zrušili mu pořad!

Dort k půlkulatinám i na rozloučenou. Jiří Krampol (74), který 11. července oslaví 75. narozeniny, dostal od Primy problematický dárek. Televize ukončila po 15 letech jeho pořad Nikdo není dokonalý.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rbursik
11. 07. 2013 16:48

pane jIŘÍ JPODNĚ SIL PŘED ÚTOKY NÝMANDŮ

rbursik
11. 07. 2013 16:41

zda to ocení jiné TV přijdou sami sw nabídkou

vuhp
20. 05. 2013 14:50

Pana Krampola mám ráda, kdysi jsem měla ráda i pořad nikdo není dokonalý. Ale ted pořad Nikdo není dokonalý už nemusím.

evinka1111
20. 05. 2013 13:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

verajc
20. 05. 2013 12:37

Myslím, že v tomhle věku by měl být na zasloužilém odpočinku. tak jako obyčejní pracující.Nedivím se,že pak stále zvedají hranici odchodu do důchodu.

franta15
20. 05. 2013 10:20

Místo omílání toho jak nikdo není dokonalý měli by dávat v hlavním vysílacím času "burzu práce". Úřady práce řeší výplaty dávek a vláda a všichni potentáti už dávno zapomněli, že jejich hlavní činnost byla, že hledali lidem práci. Řeší samé ptákoviny, už ani pošty nefungují a nezaměstnaných přibývá, Burzu práce by mohli vysílat nonstop celý den, firmy by jim to zaplatili a pomohli by lidem, kterým není právě do smíchu nad otřepanými nesmysly Krampola. A nezapomeňte zase někteří nasadit, že to není dobrý nápad! Jirásek přišel do kurzu - tady pořád platí "Proti všem"!!!
Paní ministryně PaSV ještě nikdo neřekl, že je zodpovědná za to, že její lidé musí hledat nezaměstnaným práci. Těch je daleko víc, každý druhý už vypadl z jejich evidence. A všichni podporují šedou ekonomiku. To má potom mít peníze na důchody, když lidi pracují "na černo" a nikdo sociální pojištění neplatí!!! Dluh 40 miliard na důch. účtě zatím nikoho nebere. Poraďte ji to někdo!

aronak
20. 05. 2013 10:12

Možná by ten pořad úplně rušit nemuseli, kdyby vyměnili moderátora za někoho mladšího.

johanka
20. 05. 2013 10:02

Pejsků manželů Krampolových je mi líto, protože jenom blbec může nechat psovi lakovat drápky

franta15
20. 05. 2013 10:22

Tak to byste měla snad litovat toho pejska a ne Krampolovy?

johanka
20. 05. 2013 10:00

Jiřík sice chodí do "kosmeťáku" na různá "vylepšení", ale věk se bohužel zastavit nedá. I když má drahý, umělý, bělostný chrup, působí jeho úsměv spíš nepřirozeně a trapně se směje svým nejapným žertům,. Než dopoví nějaký vtip, mám strach, že zapomene o čem mluví a nedokončí "myšlenku". Je fakt, že pan Krampol bývá pěkně "vystajlovaný", ladí mu s tričkem barevně i náramky, či hodinky.... Nic naplat, pomalu se mu blíží osmdesátka, tak je třeba trochu odpočívat a užívat života.....

johanzen
20. 05. 2013 08:54

Konečně !!!!!

winterfreshka
19. 05. 2013 19:11

A proto sbohem a šáteček,smáža franta 15 si to bez něj může střihnout na tu Sibiř

franta15
20. 05. 2013 10:12

Nevím co je to smáža, ale ty to víš a máš s tím zkušenost, že? Neunavuj se tady, nic rozumnýho z tebe nevypadne. Nemám rád nýmandy, kteří dělají jak jsou odborníci na všechno. Když všichni řeknou, že je to bílý, tak ty to vidíš černě a obráceně. Baví tě ..át proti větru. Tak nám to ještě znovu vyjasni, jak jsme hloupí když tady píšete, že Krampola už bylo dost! Jestli se ti tak líbí tak mu napiš a on k vám určitě přijede. Toto teď bude jeho job - on, Hanička a jejich čokl. Ta fotka u tohoto článku se Blesku povedla. Druhý chlap s pejskem v náručí tady není. A věřím, že i ta fotka se ti moc líbí, že?

verona010
19. 05. 2013 18:23

Krampol je opravdu už okoukaný. A hlavně nechutný. To jeho olizování ze kterého se chce blít. Vtipy opakuje stále stejné a sám se jim směje. Stačí že mu ještě dělá ostudu ta jeho zlodějka. s tou si pomohl.

hejhej
19. 05. 2013 18:50

verona: Máš naprostou pravdu. Nedalo se na něho dívat,nedivím se, že klesla sledovanost.

franta15
19. 05. 2013 18:05

Dej mu Pánbůh věčnou slávu, ale už ho nepouštějte. Diváci jsou z něho zoufalí a účinkující asi taky! Když je tady na fotce s tím svým čoklem, kdysi atraktivní herec, tak už ho nenechávejte padnout ještě víc! Vsadím se, že úvodní větu pořadu už říká 10 let pořád to samý! Nedělejte z nás diváků blbce! Však on se nedá, bude dělat kočovníka a otravovat zase někde jinde. A hlavně ať s ním odkráčí i ta jeho, údajně "herečka".

ooo.4
19. 05. 2013 18:22

Nic proti tobě Franto15,ale vystupuješ jako jejich zneuznaná kámoška, kterou Krampolka odmítla do trojky.Já jsem jen obyč.člověk, který s nima nemá nic společ.,jelikož je bohužel neznám osobně, ale Krampol je Herec s velkým H, a ta jeho žena je přinejmenším celkem pěkná a zábavná.

franta15
19. 05. 2013 18:34

Nevím o čem tlápeš? Jaká "zneuznaná kámoška"? Koho- Krampola nebo té "jeho"? Nejsem teplý a Hanička je podprůměrná jak výzorem, tak hlavně intelektem. Mám na oba stejný názor jako většina normálních lidi. Negativní komentáře tady píše většina lidí už pár roků. ANo - Krampol byl výborný, ale to už dávno není a jestli neodejde, tak ho budou lidi srdečně nenávidět. "Zábavná", to ty asi budeš jejich komplic, Hanička-přímo hrůza hrůzoucí- zviditelňuje se svými údajnými krádežemi, svým čoklem a kolotočnickým výzorem. A nejlíp když vůbec nemluví.

jity
19. 05. 2013 18:54

franto nerozčiluj se, ale je to fakt. Krampol už by ten pořad dělat neměl, už je to někdy až trapné. Než ze sebe vysouká nějaký příběh nebo vtip, který už jsme slyšeli tak to trvá. Jinak bývala s ním legrace a byl dobrým hercem. Ale jak říkávala moje babička všechno jednou končí i koze přejde bzíkání. Tak Krampol už dobzíkal a měl by si zachovat určitou prestiž a vzít na vědomí, že přišel věk. Holt je to velké umění včas odejít.

dzery
20. 05. 2013 08:12

Souhlas ale prachy jsou prachy...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.