Primář Sova Ladislav Chudík je bez peněz! Musel prodat i milovanou chatu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Primář Sova Ladislav Chudík je bez peněz! Musel prodat i milovanou chatu!

Ladislav Chudík (88) patří mezi herecké legendy. Diváky bavil přes 60 let a nyní si kvůli malému důchodu nemůže dovolit ani opravu milované chaty v jezery obklopeném městečku Senci.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

aveneta
15. 05. 2013 12:55

Tyhle celebrity naříkají nad nedostatkem peněz v důchodu, tak si v době své slávy měli dát stranou na stará kolena a né teď budlikat. Spousta lidí musí vyjít s 8-10 tisíci na měsíc se všemi poplatky plus živobytí.

smazan_20150109
15. 05. 2013 13:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

balin
15. 05. 2013 23:54

no, ak je o 20 rokov mladšia, má 68, to už nie je veľmi produktívny vek

anezat
15. 05. 2013 11:42

A co má tak starý člověk dělat s chatou? V tomto věku už člověk musí být rád, když se ráno probudí. Chajdu si do hrobu nevezme.

bohatypoodnikatel
15. 05. 2013 23:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fortin
15. 05. 2013 10:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypoodnikatel
15. 05. 2013 23:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jihlavanka
15. 05. 2013 09:36

Souhlasím s pasadena, děti by se měly umět postarat samy o sebe a naopak spíš rodiče podpořit.Musím však souhlasit i s oxalis, moje mamka je důchodkyně, žije sama, důchod má kolem 10 tis a to opravdu není příliš, uvážím-li, že zaplatí nájem, léky. Snažím se ji proto podporovat, když můžu. Jiné je to, pokud v domácnosti žijí 2 důchodci a jak píše pasadena, neutrácí za kraviny a necpou horem dolem do dětí. Přiznejme si taky to, že si mnozí své děti zprasili takto sami..děti pak jen natahují ruce. Viz naši známí: syn s nimi bydlí v jedné domácnosti, vydělává a oni místo, aby požadovali příspěvek na domácnost, tak mu ještě cpou a pak brečí, že s námi nemůžou jet ani na blbý víkend

pasadena
15. 05. 2013 08:20

Oxalis,mí rodiče berou úplně normální důchody.A to že umí ušetřit značí jejich neroz­hazo­vačnos­t,zby­tečné nakupování blbostí a také to ,že žádného z nás dětí a vnoučat nemusí podporovat,protože my se všichni umíme o sebe postarat.Hanba by nás fackovala si od nich něco vzít.A na pohřeb mají oba našetřeno.

pasadena
15. 05. 2013 07:52

Mě hlava nebere,co ti herci s těmi honoráři-a jistě nemalými-dělají.Určitě to nebyly malé peníze a tantiemy berou do konce života.Nemocnice se pořád opakuje.Tak ať mi nikdo netvrdí že jsou tak chudí.Mí rodiče mají obyčejné důchody,starají se o velký dům,ušetří na dovolenou k moři,hezky se oblékají a dobře jedí.Ať mi nikdo nevěší takové bulíky na nos. To se týká všech herců-důchodců,to mě dovede pěkně vytočit.

smazan_20150109
15. 05. 2013 08:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypoodnikatel
15. 05. 2013 23:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pelagie
15. 05. 2013 14:36

no nevím, co si představit pod pojem obyčejný důchod a co za něj rodiče pisatale všechno pořídí, starají s o velký dům/ čím topí ?/ dobře jedí ? /, moderně se oblékají , kde ? při dnešních cenách a dokonce si ušetři na dovolenou u moře .. blahopřeji, tak to jsou kouzelníci. 6iji sama mám obyčejný důchod 10.000,-Kč , pět dám za vlastní bydlení a ze zbytku žiji a obstarávám vše co je pro chod domácnosti potřeba, od prní , osobní hygieny, stravování, něšjaké do doplatky a je hotovo, nezbývá mi ani koruna a to jsem prosím velmi spořivá ... a tak by mě zajímalo, co celý život rodiče pistatele dělali, že mají tak dostatečné důchody / podotýkám bez závisti /...

pasadena
15. 05. 2013 16:36

milá paní,moje mamka byla učitelka a táta elektrikář,takže důchody normální.Samozřejmě je rozdíl když jsou dva,je to jiné.A bydlí ve vlastním domě.Topí plynem a mají i kotel na uhlí.Samozřejmě že mysleli na zadní kolečka a vše co mohli si pořídili nové když ještě pracovali.To samé dělám i já.Do důchodu mám ještě pár let a snažím se pořídit si vše co mohu ještě v produktivním věku.To znamená auto,nábytek.Proto se velmi divím panu Chudíkovi že nemyslel na stáří když vydělával jistě velké peníze.Myslela jsem že je rozumnější.

6010
15. 05. 2013 07:51

Asi na tom něco bude, že příjmení ovlivňuje jak se bude vyvíjet život.

vuhp
15. 05. 2013 07:48

No jo má blbé jméno Chudík , kdyby se jmenoval Boháč ,tak má všechno.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.