Redaktorka Aha! na vlastní plíce: Jak přestat kouřit? Pusťte do sebe proud! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Redaktorka Aha! na vlastní plíce: Jak přestat kouřit? Pusťte do sebe proud!

Ještě před pár lety byla cigareta nedílnou součástí naší dokonalé image. Ovšem 21. století už na kuřáky pohlíží velmi kriticky; dobře víme, jak je nikotin škodlivý a snažíme se s touto neřestí končit. Bojujeme, ale prohráváme kvůli slabé vůli. Za horentní sumy nakupujeme nikotinové žvýkačky, náplasti nebo elektronické cigarety. A vítáme kdejaký zaručený recept, abychom to aspoň zkusili… Přestat!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bazzir@...
03. 04. 2018 20:15

kdyz tam pudete tak budete kourit uz jen curaky. protže pan finda !!!!vyhrAL OCENENI CURAK ROKU!!!!!

petr_k
06. 03. 2015 17:19

Byl jsem tam také, je tomu asi 15 let. Kouřil jsem 30-40 cigaret denně , ale od první seance u pana doktora do dnešního dne nekouřím a jsem přesvědčený, že už asi není boha co by mě přesvědčil, abych začal kouřit znova.
Pan doktor měl tehdy ordinaci: Bzenecká 4804, Chomutov a telefon byl 474 655 056. Jestli tyto kontakty platí i dnes nedokáži posoudit, ale myslím si, že google jistě pana doktora vyhledá.
Takže za sebe mohu jen doporučit, na mě to zabralo.
A nezapomínejte, že moderní je nekouřit ;-)

coolexpert
01. 03. 2015 13:22

Zdravím,je možné dostat kontakt na p.doktora?,zkusil bych to.Děkuji.

leviska
15. 05. 2013 08:57

Absolvovala jsem tuto proceduru u doktora Findy před devatenácti lety. Jsem přeučený levák a přesto mi stačilo jedno sezení. Jak "chutná" cigareta si fakt nedokážu vybavit. Procedura stála tehdy 150,- Kč

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.