Pavlína Danková o svém boji s rakovinou: Když mám umřít, tak umřu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Pavlína Danková o svém boji s rakovinou: Když mám umřít, tak umřu!

Moderátorka a mluvčí pražské nemocnice Motol Pavlína Danková úspěšně překonává boj se zákeřnou rakovinou. „Ještě mi zbývají tři roky léčby,“ říká žena, jejíž postoj ke smrtící chorobě se léta zásadně změnil.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

1pravda1
13. 05. 2013 10:37

Mamograf je jen traumatizování - šílené stlačení až k bolesti prsů a stejně nic neřekne, protože jen ultrazvuk ukáže co je co!!! Ovšem ultrazvuk musí dělat lékař pečlivě, nějaký čas to zabere než zhodnotí oba prsy kdežto mamograf může obsluhovat kdejaká sestra, silné stlačení prsů a ještě k tomu ozáření vám spíše uškodí než pomůže, ultrazvuk je přesnější a šetrnější. A to už nemluvím o ozáření štítné žlázy, kdo vám dá na krk chránič?

aronak
13. 05. 2013 10:26

Je s podivem a je to smutné, že jí po první prohlídce na mamografu řekli, že se o nic vážného nejedná. Být to obyčejný člověk, který nemá známosti tak jako ona (když je ta mluvčí nemocnice), tak by musel zemřít aniž by se mu dostalo náležité zdrav. péče.

1pravda1
13. 05. 2013 10:39

Přesně, mamograf je mnohem nepřesnější než utrazvuk. A přesto tam ženy nutí docházet, totéž řekli Termerové, že tam nic není a přesto měla rakovinu, ale nedala se odbýt!!!!

winterfreshka
13. 05. 2013 08:38

Krásná a velmi příjemná žena,moc se mi líbila v Prostřenu.Je potřeba se s nemocí poprat a paní Pavle přeji hodně sil a vytrvalosti.V jejím věku dost brzy na nějaký odchod .

britva
12. 05. 2013 21:50

No co... Když mám umřít, tak umřu!

to jsou tak blbý kecy každej se tu drží zuby nehty a jí je to jedno ??? bych jí chtěl vidět po večerech jak bulí a modlí se za každej den. tím nechci říčt, že jí nedržím palce, ať se uzdraví, ale tyhle gesta, by si měla příště odpustit

anezat
13. 05. 2013 07:26

Nic ve zlém, ale nemoc změní psychiku člověka...

xcarodejka
12. 05. 2013 17:34

Rakovina je dnes už docela / bohužel/ běžné onemocnění. Skoro jako chřipka a člověk můlže umřít i na tu chřipku, tak se asi není třeba stressovat a myslet na smrt. Ovšem,že to nepoznali na mamografu je divné. Proč se tolik reklamuje a ženy se varují s tím, že by jinak mohlo být pozdě? Zase tak příliš mě to nepřekvapuje, už jsem si také duělala nějakou diagnozu sama a více méně "vybojovala", protože on ani není záje, Lidi mají chodit do práce a být zdraví " až do konce". Stát totiž nemá finance na invalidní důchody.

danuska555
12. 05. 2013 17:19

Pavlinko,, drzim vam.

vuhp
12. 05. 2013 16:28

Líbí se mi postoj paní Daňkové k rakovině. Určitě všechno překoná a bude dlouho žít.

avion
12. 05. 2013 16:14

Pavlínko držte se,jste moc milá a příjemná žena.

nm48
12. 05. 2013 15:37

Pavlínko držím Vám vše co jde ať to zvládnete byla by Vás škoda , krásná ,chytrá ,příjemná ,musí to vyjít!!!

evinka1111
12. 05. 2013 14:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.