Martin Kraus chtěl udělat kariéru v zahraničí... ale vrátil se se sklopenou hlavou domů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Martin Kraus chtěl udělat kariéru v zahraničí... ale vrátil se se sklopenou hlavou domů!

Ještě před tím, než mladý herec Martin Kraus (30) zazářil v seriálu Cesty domů, měl v plánu vzít zahraničí útokem a najít si práci v Anglii. Bohužel (nebo bohudík pro české divačky) mu to moc nevyšlo…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Thyronx
04. 07. 2013 01:32

po roce jsem anio nezačal. Po 30 letech života v USA jsem dávno doma tady (teď na Floridě) Domů bych se nevrátil trvale ani kdyby mi hráli tuto symfonickou báseň denně. Ano, ovšem. Já nejsem umělec který se opravdu uživí jen doma. Já byl technik co programoval robotiku a jiné průmyslové stroje a zařízení. Učil se děnně a každých půl roku náročná školeni v anglině. Bible, skripta, a z nich rovnou praxe. Plat nad 100,000 USD ročně nebyl za hubičku na zadní trubičku. Notabene tento životní job jak je zvykem v Americe nepotřeboval "tlačenku" známosti, "oko" přímluvu ale jen pouhý celodenní test z oboru od nezávislé firmy a ze 60 uchazečů se vybralo 12 nej.Mě bylo tehdy rovných 50 let. Věk ve kterém jste v Česku odepsáni. Z Čech jsem odešel s výučním listem v zadní kapse a bez slůvka angliny. Dnes mám v přepočtu se ženou dohromady 90,000 Kč důchodu měsíčně.
Ne každý je vhodný adept na emigraci a US konzul ve Vídni věděl koho vzít a koho ne.

jity
12. 05. 2013 18:59

Můžeme být klidní, na nikoho nikde nečekají s otevřenou náručí, ani my zde na nikoho honem nečekáme. Jen slovenské herce a zpěváky, ty tady zaměstnáváme. Českých holt máme málo.

fortin
13. 05. 2013 11:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evinka1111
12. 05. 2013 15:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fortin
12. 05. 2013 13:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

xcarodejka
12. 05. 2013 12:06

J8 být maldší, tak bych odešla ven, ale když je trocha štěstí, tak jde žít asi všude. nbemusíme se nutně díat pod každou poklici. Ovšem když stav seznáme, je to už horší. Leckde se vaří hodně špatný guláš.....,

Thyronx
04. 07. 2013 01:35

Fšude chleba o dvou kůrkách

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.