Falešný asistent Kohout očerňuje Dienstbiera: Váleli jsme se na Maledivách! Za státní! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Falešný asistent Kohout očerňuje Dienstbiera: Váleli jsme se na Maledivách! Za státní!

Útok na Dienstbiera?! Dlouhodobě nejpopulárnější politik Jiří Dienstbier (43, ČSSD) prý nemá tak čistý štít, jak o sobě tvrdil v předvolební kampani na prezidenta. Poskvrnit si jej měl před 10 lety výletem na Maledivy s falešným asistentem Lukášem Kohoutem (29), který draze zaplatili daňoví poplatníci.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivoadler
05. 05. 2013 11:18

Kohout je sice hajzl, ale věřím mu. Dienstbier je skutečně slizoun, který těží ze slavného jména. Pragmaticky jsem mu sice dal hlas v prvním kole prezidentských voleb, nebylo z čeho vybírat, ale stále více u mně klesá.

ddiabolka
05. 05. 2013 10:15

Dientsbier patří k největším slizounům v naší politice a jen hlupák to nevidí.Nejvíc pobaví to,když se učítají s Bendou čí otec byl větší disident. Trojice Dientsbier,Sobotka a Zaorálek v příštích volbách velmi poškodí naděje Sociální demokracie a pokud vyhrají,nebude to stačit na sestavení vlády.

pasadena
05. 05. 2013 10:15

Já věřím Kohoutovi.Všichni co přičuchli k politice,jsou lháři a zloději a to mi nikdo nevymluví.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.