Tohle Ornella neměla vidět: Její Pepa v baru "kontroloval" silikony jiné! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Tohle Ornella neměla vidět: Její Pepa v baru "kontroloval" silikony jiné!

Byl pozdní večer, první máj… a Pepa Kokta (56) flirtoval se silikonovou modelkou v baru, zatímco se maminka jeho syna Quentina Ornella Štiková (20) rozplývala nad tím, jak měla krásný romantický den…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

nedold
04. 05. 2013 08:56

Štikové ani Koktové mě moc nezajímají - taková normální zbohatlická spodinka. Ale rád čtu diskuze k článkům - to se člověk alespoň pobaví.

maus.maus
02. 05. 2013 20:38

A opet dementní rodinka Štiků a starý oslizlý Kokta. Nechcete natočit seriál ????? Už je to nechutné. Ještě že si nekupuji tyto časopisy. To by mě muselo střelit.

paralenka
02. 05. 2013 16:09

No jo, když Štiková pořád vypadá jako před porodem. Ale může mi někdo vysvětlit, co se na něm těm ženským líbí? Asi mám jiný vkus, přestože mi už je dávno -sát, něco takového bych nebrala, nesnáším obtloustlé pány a takhle slizce vypadající obzvlášť.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.