Podraz na Evu Pilarovou: Vojta Dyk s ní odmítl zpívat, klesla na úroveň Bartošové! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Podraz na Evu Pilarovou: Vojta Dyk s ní odmítl zpívat, klesla na úroveň Bartošové!

Eva Pilarová (73) chystá nové album, které ovšem nebude vypadat tak, jak zpěvačka původně plánovala. Nezazní na něm společná skladba s Vojtou Dykem a Matějem Ruppertem. Důvod? Nechtěli nahrát další »Heja, heja«!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

nanela
29. 04. 2013 22:39

já teda znám dva hity dej si kule do prava a jsem gej jsem teplej

genicon
29. 04. 2013 16:26

Ještě malou poznámku:
Nemyslel jsem si, že se můžu při některé z těchto "diskuzí" pobavit, ale stalo se.
INOCENTA - tedy nevinná - se tady pode mnou dovolává rad mudrců a zároveň varuje chudáka troubu, neslyšící hrom, který ho varuje před bleskem!
To je senzace. To má, panečku Šubyduby Evička chytrýho zastánce.

inocenta
28. 04. 2013 14:43

Kdo umí, umí. Věk a krása nehraje roli. Takový Joe Cocker je také tatraplánem ? Dnes je lepší tehnika a tak mladík nebo mladice správně protěžovaná, může klidně zpívat. Ty soutěže Superstarr jsou pouze zábavou, není třeba zpěváky dnes vyhledávat. Vy to nevíte? Dřív se muselo umět zpívat, nyní se chyby vyladí. Eva je stále na svém místě a trouba, který to neslyší asi nebude ve svém životě slyšet ani jiné věci, napříkald hromy, které varují před bleskem ...." Dbej tedy rady mudrců můj synu, máš-li máslo na hlavě, sedˇv stínu,"

genicon
29. 04. 2013 16:12

Inocento, inocento.
Samozřejmě, že Joe Cocker není tatraplán!
Eva Pilarová taky ne!
To nikdo netvrdí.
Ale stejně tak, jako Tatraplán, jsou i Joe Cocker a Eva Pilarová (a desítky dalších) hvězdami uplynulých hvězd a svůj zenit mají už za sebou.
Joe Cockerovi to, na rozdíl od Evy Pilarové, zpívá dodnes výborně. A trouba, který to neslyší, je hluchý a nerozumí muzice.
K tvé poznámce o "hromech, které varují před bleskem" (!!!??) bych se jen rád zeptal, ze které planety jsi k nám přiletěl(-a) na návštěvu? Víš, tady u nás, na Zemi, je to trochu jinak. Tady u nás je hrom ta rána, která se ozývá až po - a následkem - úderu blesku.
...Jinak "Dbej tedy rady mudrců, můj synu (moje dcero) a, nemáš-li nic chytrého, co bys řekl(-a), raději mlč!"

malavelka
28. 04. 2013 14:25

Zpěvák a herec nemusí být mladý a krásný? Eva zpívá stále dobře. Hned bych si dala zahrát takové "Sekáče"
Kritizujte spíše ty, které šplhají přes své partnery, nemají talent a berou místa těm nadanějším a způsobilejším.

ines
28. 04. 2013 06:14

on je ta nablizkana formule a jeho rodice jsou stari tatraplani a museji vedle tebe vypadat smesne.

hejkalsamicka
27. 04. 2013 19:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
27. 04. 2013 16:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

genicon
27. 04. 2013 13:35

Tady někdo ocenil, že Pilarová zpívá už 50 let.
To je pravda.
Můj soused má auto a to už taky jezdí 50 let. Bohužel jenom na jeho zahradě, protože na silnici už nesmí, natož na start nějakýho závodu!
Jo, na sraz veteránů může! Samozřejmě! Tam je vítáno! A kdo má chuť se na sraz veteránů podívat, tak ten si tam zajde. To je v pořádku.
Eva Pilarová byla svého času veliká hvězda.
Auto mého souseda, svého času, taky (je to Tatraplán).
Všechno má svůj čas a všechno stárne a umírá (kromě žuly, myslím). Svaly věkem slábnou, nohy ke stáru už tak neběhají a hlasivky už tak nezpívají. Ani hvězdám. Ani sám "božský mistr" (kterej blbec mu tenhle titul vymyslel? asi Franta Čech) už nezpívá ani zdaleka tak, jako před 30ti lety a tak ani Evička šubyduby Pilarová.
A tatáž Evička působí vedle Dyka, nebo Tomáše Kluse stejně směšně, jako by působil ten Tatraplán na startu Formule 1.
To, že to samotná Evička necítí stejně, je moc smutný, ale je to asi stejný, jako když potkáte na silnici rezavý vrak (nebo i vrak s "novým lakem", což jsou u Evičky nové, drahé šaty), jehož, již po sté, vyměněný výfuk prdí a smrdí a jehož majitel se ne a ne rozloučit s myšlenkou, že do toho provozu kolem, se svým "miláčkem" - kdysi hvězdou -, stále patří.
Pro tyto vraky dnes existuje ekologická likvidace vozidel.
Na zpěváky - hvězdy z počátků minulého století - bych tak přísný nebyl, ale ty srazy veteránů mi připadají, jako dobrý nápad.
Jak dlouho ještě uslyšíme o Dykovi, nevím. Možná ještě pět let, možná víc, možná míň, ale zatím tu je, dá se na něj koukat a do dnešního světa patří.
Samozřejmě i veteráni do dnešního světa patří. Ale bohužel už jenom na srazy veteránů.

Chtěl bych tímto pozdravit úžasnou dámu české populární hudby, Yvetu Simonovou a poděkovat jí za její noblesu a zdravý rozum.
S nikým se nehádá, nikoho neuráží, s nikým se nesoudí.
A že to byla hvězda!!!
Děkuji paní Yveto a obdivuji vás, i když jsem tělem i duší rocker.

anezat
27. 04. 2013 18:26

Bravo! Škoda že si to Pilarka nepřečte.

monza
27. 04. 2013 11:29

Eva Pilarová vzhledem připomínající mumii Tutanchámona,
nemá již na pódiích co pohledávat,přičemž ji její zásluhy
v časech minulých nikdo neupírá.

opportunity
27. 04. 2013 11:20

o Dykovi za pět let neuslyšíme.

ines
27. 04. 2013 10:59

ty si myslis jak v celem cesku zije jenom tvoje generace a proto dedeckove jako gott,olympik katapult,michal david,vondrackova,a babicka marie rotrova a mnoho dalsich se stale drzi na spicce vrcholu a ta tvoje generace je ne a ne dohnat.

fizi
27. 04. 2013 10:57

Přesně a výstižně vyjádřeno!

starypes
27. 04. 2013 10:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

colombina
27. 04. 2013 10:28

trochu pokory by to chtělo, páni začátečníci

oltec
27. 04. 2013 10:11

Paní Pilarová je zpěvačka ,která nazpívala spoustu krásných písničeka Dykovi nějak stoupla sláva do hlavy nikdy nebude hvězdou velikosti paní Pilarové nebo Karla Gota je proti nim nula ,která se odhaluje a myslí si,žetím získa publikum

smazan_20150109
27. 04. 2013 09:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
27. 04. 2013 09:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ines
27. 04. 2013 08:51

uz zustane ma nazpivano dobredu a ne jenom knofliky lasky , ale i ty vanocni a slysime je hrat dost casto a tech dalsich pisni je vic nez dost .kdyby nebyla hvezda ,nebyla by tam kde je dneska a to pronasledovana vsemi moznymi medii a kdyby nekoho z vas tak pronas­ledo­vali,­komen­tova­li vas zivot,co mate na sobe,ceho jste se zrovna napili,kde upadnete,co zrovna delate atd taky by jste se doma zavreli a cvokatili z toho a videt kazdy den vsevhny noviny nejen ve stancich ,ale take na internetu a komentare v tv.kdo z vas tohle dlouho vydrzi a ustoji.okolo ni se hemzi tlupa lidi co ji foti a pisi a vysilaji se zpravy kudy chodi a ona sama se stale musi o hajovat a vysvetlovat .tohle vse je dle vas normalni a jenom i.b vam prijde nenormalni.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.