Zpečetěno: Karla Voříška budeme vídat ve zprávách na Primě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Zpečetěno: Karla Voříška budeme vídat ve zprávách na Primě!

Diváci se v televizi brzy opět dočkají Karla Voříška (49), který musel loni na podzim zmizet z vysílání kvůli údajně spolupráci s StB. Na jeho minulost je teď ovšem zapomenuto a Karel hlásí návrat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

1pravda1
25. 04. 2013 23:33

protože normální člověk se nebude dívat na udavače STB, který měl plnou hubu keců, jak se očistí a nakonec se to zametlo pod koberec. Škoda, že neudal někoho z vaší rodiny, co se na něho tak třepete, já ho nechci ani vidět na obrazovce, udavače a ještě s neupřímným vytepleným úsměvem. Když budeme podporovat udavače, kteří ani se neočistí tak co už, to tam může za chvíli sedět i odsouzený poslanec, co už v zemi, kde prezident Klaus kradl a ani neodstoupil, ba se ani neomluvil.

danuska555
25. 04. 2013 15:10

udelala dobry skutek, ze vzala Karla do zprav. Karel je prijemny a profesional. Nova bude jeste -litovat. Pac na Prime-stoupne k vuli Karlovy. -Sledovanost! Jsem. rada , ze bude zase v televizi. Aze ma jinou orient. mi vubec nevadi-ba naopak!

vuhp
25. 04. 2013 11:26

Pana Voříška jsem měla moc ráda. Bylo by fajn kdyby paní Fialová přešla za ním na Primu.Tvořili sympatický pár.

detektif_shtika
25. 04. 2013 10:44

Opravte si tu Občinovou na tu hrůzu Obzinovou.

fizi
25. 04. 2013 10:20

myslím,že je to od Primy docela dobrý tah.Voříšek je sympaťák a profík,jeho soukromí,pokud nezasahuje do jeho práce,nikoho nemusí zajímat.Jen pevně věřím,že k němu nedají Nicol Lenertovou,ještě mám v živé paměti její šišlá­ní,slin­tání­....no to nééé!!

britva
25. 04. 2013 10:09

teplej a ještě estébák. tak to je hrozná kombinace

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.