Jana Adamcová přiznala psychické problémy! Co je za nimi? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Jana Adamcová přiznala psychické problémy! Co je za nimi?

Nepříjemné období plné bolesti má za sebou moderátorka Jana Adamcová (41). Vyhřezlá ploténka jí totiž dovedla až na pokraj psychických sil.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kocickamv1973
01. 08. 2013 07:15

No chudinka Adamcová Jen se nerozplakej. Je trapná,koho to zajímá jen proto,že je její manžel známý režisér a ona si díky němu přišla k penězům a ještě se nedávno zase v Aha chlubila domem za 50miliónů a ukazovala fotky z jejich luxusního domečku.To udělá jen ubožačka a nikde jsem neslyšela,že by z těch miliónů něco věnovali na nemocné děti,na charitu....

b.r.s.a
26. 04. 2013 12:24

jedna vedle druhý.Hlava mi to nebere,ale nechce se mi věřit,že všechny jsou bez mozku.Snad každý obyčejný člověk chápe,že být těhotná a porodit je úplně normální,že to není nemoc,
každý obyčejný člověk chápe,že jakákoliv bolest je prostě dá se říct normální , každý normální člověk musí !!!!!!! chápat,že dneska není nic zadarmo a že si na to třeba musí i naspořit /narozdíl od těchto sérebrit/.
A navíc každej normální člověk přeci musí chápat to,že se takovými řečmi a sebelitováním tihle lidi začínají právě těm normálním hnusit,Alespoň u mě to tak funguje.
Svým způsobem mi jich je líto

dannaa
26. 04. 2013 06:52

Hlavně,že se nechala vozit sanitou do práce.Tolika lidem praská v zádech,musí zatnout zuby a pracovat,protože si pracovní neschopenku nemohou dovolit,jinak by neuživili rodinu a ona si hrála na "hrdinku" a tak akorát popudila pracující lidi.

svatadala
25. 04. 2013 11:28

nejdřív se 11 let tahala se ženatým chlapem a když ho odtáhla od rodiny a má k sobě starého, byť prachatého chlapa, tak má psychické problémy. To bude asi špatným svědomím. Přála bych jí aby jí od dětí také nějaká mladší odtáhla chlapa, aby věděla jaké to je. Ono prachy nejsou všechno, hlavně zdrav a pohoda.

hillaarkaa
25. 04. 2013 08:31

takže pevně věřím tomu,že jí zdejší socvařečky nebudou věřit ani nos mezi očima

pavucinka
24. 04. 2013 21:18

Učitě, fyzická bolest je i psychické vypětí. Taky mám problémy a doktoři nemají vůli udělat diagnozu. Když jste ve věku a je nějaká artroza, tak se toho uachytí.... Taky mně jedna řekla, že to mám z PC. Rehabilitqce nepomohly a běhám od čerta k ďáblu. Nezná někdo dobrého neurologa, nebo revmatologa? Ortopeda mě dost zklamal. Zaměnil dokonce injekci a píchl mně něco, na co mám alergii namísto drahé dopaltkjové injekce. navíc tedy ztráta důvěry k lékaři,který platí za dobrého a je příjemný. Ovšem do určité doby, potom když jsem se ho ptala,zda se při aplikaci nezmýlil, tak jsem ho již nepoznávala. Nepoctivý, jde mu jen o peníze. Šok. Napište pokud máte kontakt na dobrého lékaře "zlu­tapo­norka@­centru­m.cz" Odměním, byla bych vděčna, nheb žít s bolestí je vysilující.

setug
24. 04. 2013 17:51

dělat lidé, kteří jsou na tom hůře než Adamcová a nemají tolik peněz co ona?

ivoadler
24. 04. 2013 15:58

je na pokraji psychických sil, protože už nebude moct žít svým navyklým způsobem - prachy, popularita, rušný společenský život. No, do huby bude mít pořád co dát díky Adamcovi, tak jaképak nářky.

b.r.s.a
24. 04. 2013 13:25

to tedy jo,ono bolí víc věcí.Ale jsou lidi a těch je většina,který záda bolí a musí makat,musí kolem dětí a hlavně musí ještě myslet na to , jestli na to všechno budou mít dost peněz.A to sakra bolí.
Ale psychicky se z toho hroutit nemůžou,musí se starat aby to všechno zvládli.Tohle ale paní Adamcový v žádným případě nehrozí,pak nevím z čeho je na pokraji sil.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.