Uvadající Veronika Žilková: Mají mě za zanedbanou chuděru! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Uvadající Veronika Žilková: Mají mě za zanedbanou chuděru!

Herečka a několikanásobná matka Veronika Žilková (51) musela čelit tvrdé kritice od někoho, od koho to vůbec nečekala – svých kamarádek! Během společného setkání jí vyčítaly nezájem o vzhled a herečka se kvůli tomu dokonce doma před synem rozplakala!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

moravacka
21. 04. 2013 09:07

mam rada jako herecku ale hlavne jako cloveka. Kdo z tech 'kritizujicich' by udelal to, co ona, vychovava a stara se nejen o vlastni deti, ale i cizi a to je to, co na ni obdivuji. Ja sama bych to asi nedokazala.
Taky ma 'zdrave nazory' a to, ze nema zadnou plastiku, ji jenom pridava dalsi plus. Moc drzim palce, vypadate skvele

solochov
18. 04. 2013 20:51

Žilkovou mám tu čest potkávat i venku a málokdy je opravdu upravená. Chápu, že při tolika dětech a její práci na sebe nemá moc času, ale řekl bych, že je opravdu zanedbaná. Ve srovnání s ostatníma rozhodně. I díky svému vystupování, častému se ztrapňování v bulváru atd. působí spíš jako jednoduchá šmudla... nic ve zlém.

martas6
18. 04. 2013 08:34

Není zač děkovat, jen rozumná úvaha, přece každý ví, o čm je řeč a vidíme, jak plastiky lidi hyzdí (když se přeženou, nic proti rozumným decentním úpravám nebo plastikám po úrazech atd.). Na živém příkladu Dáši a krásné Veroniky Freimanové vidíme jasně, že krása je v něčem jiném než ve vypnuté kůži, a že i věk se dá přijímat s grácií a že krása se věkem neztráví, ale mění. Hezký den, zatím.

vungtao
17. 04. 2013 20:37

Vic než pravda, díky za normálni a pravdivou úvahu- zase reklama na nezdravý botox - Dáša.

janouch62
17. 04. 2013 19:32

..sebe jako svoji kuchyn /viz.foto z Prostřeno v AHA/tak ty kamarádky nelžou

marais
17. 04. 2013 12:05

Veronika vypadá skvěle.

martas6
17. 04. 2013 11:35

Vuntgao - Souhlas, hodně je mladistvý vzhled dán geneticky, kdo to má v rodině, vypadá mladě dlouho. Navíc platí staré známé: Do 30 vypadá člověk jak se narodil, od 30 jak si zaslouží. Zdravě jíst a hýbat se, nelézt neustále jen po pařbávh (neustálé kocoviny a pobyt v zahuleném lokále vzhledu nesvědčí), ale žít v pohodě a s mírou, proč si odpírat skleničku nebo cigárko, že jo, ale přiměřeně. A Veronika má pravdu, za ten názor má palec nahoru. Vypadá dobře, moc dobře, jen by mohla dvě -tři kilča přibrat, klidně, ale je to štramanda. Na to, jak se stará o tolik dětí, jimž vytvořila domov.. je šikovná a pracovitá, to klobouk dolů. Vypadá tisíckrát líp než plastikové kreatury typu Buster, Havlová (ta vypadá otřesně!) a další botoxem napíchané masky s koutky za ušima! Držím jí palce

vungtao
17. 04. 2013 10:57

Mám docela rada, kdyz se i mnoho mých o hodne mladších kolegyn divi, ze za rok oslavím 50. Geny mám po rodicich a manzel také, i muj jiz dospelý syn má potize neustále vysvetlovat, ze je uz dva roky dospelý. Za to dekuji panu Bohu a rodicum. Plastiky nemám, jen obcas drzim dietu a sportuju, pecuji o sebe, zdrave jim, ale vino a cigaretku si dam také rada. Hodne moc pracuju a nikdy me nenapadlo plakat nad vekem. Nejim vubec zadné prašky 30 let jsem nemela antibiotika, verim indickým bylinkám atd. Kdo chce ale vypadat jako kreatura Dolly Buster, ok. Pani Zilkovou nemusim, ale vypadá spíse krásne, nez naopak. O deti se stará pekne, je pracovitá a ůspesná tak co to tu zas Plesk resi

janyna
17. 04. 2013 10:24

vypadá jako docela normální pracující ženská, vychovala hodně dětí, dobře hraje a že nevypadá jako barbie, je spíš její přednost.

jity
17. 04. 2013 09:44

Na to, že V.Žilková hulí a občas i chlastá a hlavně se pořádně nenají, aby byla hubená, tak na svůj věk vypadá velmi dobře. Naopak to, že nemá žádný botox a ani plastiku u ni stojí spíše za poklonu a ne za opovržení.

j.babusa
17. 04. 2013 09:32

Nic si z toho nedělejte, zřejmě to asi nejsou ty pravé kamarádky. Já Vás nijak nemusím, ale tak jak jste je to v pohodě. Nač vypadat jako mumie Matragi.

defakto
17. 04. 2013 08:15

Před pár dny se rozebíral její "natrhlý zadek", prý nemůže chodit a opatruje jí kde kdo u nich doma dokonce i její matka a najednou už může drbat s kamarátkami a rozebírat nesmysly ?

avion
17. 04. 2013 08:13

Paní Žilková má pravdu, je přirozeně hezká a nač ze sebe dělat umělou loutku jako třeba DÁŠA.

qwertina
17. 04. 2013 10:56

larama123
17. 04. 2013 08:07

je skvělá herečka, to že nemá plastiky je její věc, myslím, že správná. Vypadá přirozeně.A neznám ji osobně, tak si nedovolím kritizovat její soukromí...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.