Zavražděná školačka se kamarádila s kriminálníky: Expříteli Petry (†15) hrozí 10 let basy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Zavražděná školačka se kamarádila s kriminálníky: Expříteli Petry (†15) hrozí 10 let basy!

Brutálně popravená školačka Petra V. (†15) z Jihlavy se přátelila s mladíky, kteří se už dostali do křížku se zákonem! Tomáš Z. (20), který dívku zřejmě společně z Michalem K. (20) zavraždil, byl pár dní před vraždou amnestován. Jejímu expříteli, Patrikovi Č (20), zase hrozí 10 let vězení.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jakeline
04. 10. 2013 05:59

Co to byli za rodiče když nechali 15letou holku aby se scházela s kriminálníky a měla s nimi sex já bych zavřela rodiče to je nepřípustné

Shelby16
13. 04. 2013 19:09

Místo, aby chodila s hodnými a slušnými kluky, lezla do postele s těmi největšími grázly a zloději, co mohla ta naivka dobrého od nich očekávat ? Až v osudnou noc jí to snad konečně došlo, bohužel už bylo pozdě... Hodný a slušný kluk by nikdy nebil, natož aby jí ublížil takovým hrozným sadistickým způsobem. Mladé naivní blbky spatřují v grázlech a zločincech své idoly a na hodné kluky kašlou !!! - tak ať se potom nediví krávy omezené... (teď to myslím obecně)

danuska555
13. 04. 2013 16:11

Meli si ji lepe vychovat. Srali na ni, pak se holka vyvalela s kdejakou - sebrankou. Ale je mi ji - lito ta brutalita byla hrozna! Vsichni tri vrazi--- Dozivoti!!

denia
13. 04. 2013 13:11

se ještě budete ukájet nad vraždou školačky,která si měla ještě hrát s panenkama místo souložení se stejně navychovanými puberťáky,kteří pod vlivem neuspokojených hormonů neváhají vraždit.Je mi z toho špatně co se hraje za komedii místo aby byli rodiče stíháni za zanedbání povinné péče.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.