Krampolová se čílí: Její jorkšír se vymočil na parkety, přitom běžně chodí na koberec! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Krampolová se čílí: Její jorkšír se vymočil na parkety, přitom běžně chodí na koberec!

Tenhle příběh už začíná nabírat parametry frašky. Zatímco Aha! zraněná Hanka Krampolová před třemi dny tvrdila, že uklouzla po vyleštěných parketách, teď přišla s novou verzí. Prý uklouzla po moči její fenky jorkšíra Žanetky!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hejhej
25. 03. 2013 22:17

V tom vynikají obě alkoholičky: Krampolová a Bartošová a ty pohádky kolem jejích pádů

eremita
24. 03. 2013 22:08

Zdravý pes jakékoholiv vzrůstu prostě potřebuje vyběhat se na vzduchu, ne jen vyprázdnit. Pochopí někdy i prázdná hlava, že pes není kus žroucího hadru?

robin5
23. 03. 2013 14:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

britva
23. 03. 2013 13:44

sama sebou praští nalitá jak pupen na jaře a pak to svádí na čokla, že jí nachcal do cesty krapolová a bartošová jsou dvě adeptky na blázinec

horymarianske
23. 03. 2013 12:30

Kdo by se se nečílil, vždyť setřít parkety je těžší, než vydrhnout koberec, že? A co kdyby s žanetkou zašli ven? A navíc od malé jorkšírky to musela být doslova potopa.
Taky řešení, jak píše baronesa WC pro pejsky - kobereček.

reknirmareno
23. 03. 2013 12:02

S notnou davkau alkoholu v krvi upadla na ocura­nych,v­yles­tenych parketach. A je to!

baronessa
23. 03. 2013 11:25

Tak malý pejsek může chodit na psí wc i doma. Takové koberečky skutečně exitují, však si je zkuste vygooglit. Není potřeba hned urážet.

honzina
23. 03. 2013 09:54

Prej, že uklouzla po naleštěných parketách. Jak jsem již psala, kdopak by je asi leštil??? Ta líná špindíra asi těžko. No ovšem toto je silná káva i na mě, i když této verzi věřím. Ale aby mě pes doma poch.cával koberce, no potěš. Tam to asi musí vypadat, kdoví jestli Hanička neuklouzla po h.o.v.n.ě, já bych tomu věřila. Už se nedivím, že se jich paní majitelka domu chce zbavit, já bych je chytla za flígr a vyhodila už dávno!!!!!!!!!! Jenže dneska je těžko se nájemníků zbavit. Krampáčovi si hrají na honoraci a přitom jsou to obyčejná p.r.a­.s.a­.t.a!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!!

illis
25. 03. 2013 20:41

, chtěla bych vidět ty naleštěné parkety , prostě něco říct musela. Leštění parket je dost náročné, teta to vyřešila nalakováním. Má je nádherné už mnoho let a leštěnku vůbec nepotřebuje .

mirka62
23. 03. 2013 07:45

Paní učitelka HK nedokáže vychovat ani psa, aby se venčil venku! To muselo ve školce vypadat, když ještě náhodou pracovala, kdovíkam chodí na WC oni dva s Jirkou, když jim pes chodí na koberec Neříkám, že se našim psům nestala nehoda, ale aby běžně chodili na koberec, hlavně že honorace bydlí v Pařížské

horymarianske
23. 03. 2013 12:32

Možná mají koberec zelené barvy a Žanetce připomíná trávníček.

jima
23. 03. 2013 07:41

ze je chce domaci vystvat z bytu. Jestli pes cura na koberec, musi tam byt pekny puch

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.