Jitka Smutná z Cest domů: Naštvala se kvůli pohřbu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Jitka Smutná z Cest domů: Naštvala se kvůli pohřbu!

Cesty domů znovu útočí na emoce diváků. Lidé se ještě nevzpamatovali z dojemného odchodu Lídy Bernátové v podání Jitky Smutné (60) – a je tu pohřeb. V Nebušicích, kde se točilo, byla připravena rakev, hvězdy seriálu i komparz.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

smazan_20150109
14. 03. 2013 14:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ahmik
14. 03. 2013 09:20

máš v textu 5 hrubek,dávej si pozor nebo vrať škole peníze.Jinak souhlasím,že poslední díly tohoto seriálu jsou přímo odpudivé.Také třeba na seriál ULICE se pro neustálé fidlání nějakého maniaka do mluveného slova NEDÁ DÍVAT.

ahmik
14. 03. 2013 09:26

Příspěvek je zčásti určen pro DEFAKTO

defakto
14. 03. 2013 09:07

že je naštvaná, když ji odstranily ze seriálu a tím ji připravily o pravidelný přísun peněz. Na jejím místě by jsem se zabezpečila do budoucna a necpala by jsem miliony do bezedné díry, kterou je rekonstrukce takového objektu. Ti dvě nakonec z toho i tak udělají nějaké centrum pro lesby a jim podobně zvrácené lidi.

frannes
13. 03. 2013 17:09

Typické vyjádření někoho kdo se nejspíše dlouho nedívá,text si pořádně nepřečetl a jen prudí.
Nepíši žádné romány,na CD se přes nesouhlas s mnoha epizodami dívám od počátku,od té doby kritizuji policejní postupy v seriálu,jmenovitě postavu Maška a další(­narko­mani,­Ivana)­atd.Mys­lím,že tvůrci se odchýlili od původního záměru a v honbě za sledovaností dělají ze seriálu thriller,teď zase víc než bývá zvykem je nosné téma rakovina hlavní představitelky s vyvrcholením smrtí v důsledku eutanazie.
Připadá mi to,že diváci jaksi nevědí,že jsou i jiné TV než Prima,filmové a dokumentární kaná­lyspor­tovní,­přírod­vědné a historické,stojí to jen nějaký peníz na placené satelitní vysílání.Na rozdíl od nás,kteří musí vše dabovat,na slovenských TV lze najít filmy a pořady v češtině.

frannes
13. 03. 2013 15:32

Musíme děj rozdělit do dvou rovin,smrt Lídy,bolest v rodině,hlavně dojemné loučení Rudolfa,určité odevzdání a smíření se Lídy s osudem,dle ní důstojný odchod.
Rovina druhá je to co k smrti vedlo,smrticí látka do polévky od doktora Kosíka.To je bezesporu etanazie i když s vědomím pacientky,jde o jednoznačné porušení zákona a etiky doktora,v ČR je to mimo legislativní rámec.Je otázka jestli to nelze označit z navádění k trestnému činu (i když jde o fikci ze seriálu),minimálně to může v postižených skutečně nemocných vyvolat dojem,že takto je možné nelehkou kapitolu života ukončit.Nikdo nemá práv o takové rozhodnutí učinit a provést,navíc v fázi nemoci kdy ještě lze bolesti tlumit a pacientovi ulehčit život.Dokonce to může vyvolat dojem,že takto by mohlo být řešeno trápení u jiných chorob nutně nesměřujících k blízké smrt­i,ochr­nutí,­koma­ta,ne­moci jako Alzha­imer­,Par­kinson­,roz­trou­šená skleróza atd.Televize Prima v zájmu sledovanosti a tím i ceny reklamního času otevírá třinácté komnaty.Je otázka zda právě toto divák v prima time hledá,jako by neexistoval běžný život v rodině,obyčejné lidské starosti,touhy atd.Navíc po čistě technické stránce lze najít řadu chyb ,autoři by měli hlavně v policejní praxi konzultovat postupy s odborníky,celkový obraz je potom nevěrohodný.
Režiséři včetně pana Adamce by měli více děj držet realitě,jasné je ,že osoby a místa jsou fikce seriálu,ovšem dělat fikci i z práce policie a někdy i zdravotnického personálu nesvědčí o smysluplném vedení.

hillaarkaa
13. 03. 2013 16:08

Fušuješ do románů soc-majolce232??

tyrkys
13. 03. 2013 10:32

Já jsem to ani nikdy neviděla a už jsem vzpamatovaná. Jsou i lepší věci než natahované seriály.

winterfreshka
13. 03. 2013 08:56

Svou roli zahrála bravurně a Adamcovy seriály jsou ještě něčím,na co může člověk koukat I když souhlasím s většinou zdejších-toho násilí,smutku a umírání je tam poslední dobou příliš.Asi ze života,né??

cotonice
13. 03. 2013 00:52

Tak jsem si říkala,že je to docela slušný seriál a končím i s ním.Dopadl přesně jako Ordinace.To ,co předvádějí v posledních dílech , je skutečně víc,než nechutné.Seriál má bavit,měl by být neodtržen od života, ale v žádném případě by se neměl diváky drásat.I smrt lze natočit taktně.Autoři a režiseři uvedomte si laskavě ,že se na ty vaše výplody dívají i těžce nemocní onkologičtí pacienti.Fakt jste hnusní!

rymule
12. 03. 2013 23:50

Ano,souhlasim.Tu rakovinu nemuseli tak hrotit i ten konec byl pres miru,lidi se xchteji smat a ne brecet,takhle se breci nad nasi udesnou situaci v Ceske republice a jeste srdcervouci sceny v televizi?.Takze koncim se serialem,radeji se vratim ke knizkam,nejvice mi stve,ze musim platit televizi i kdyz na ni nekoukam.

illis
12. 03. 2013 21:44

herci si na takovém seriálku přijdou na velké peníze a když se sype, tak se sype a klidně to budou dělat do roztrhání těla . Řekla bych, že nám roste další Bohdalová. Její orientace mne nezajímá, jsem ráda, že v tomhle mám jasno

hillaarkaa
13. 03. 2013 11:57

Nespletla sis jí s Teri Kostko­vic(Kr­acíkoj­c)??

macek220364
12. 03. 2013 18:42

tak teď tomu dali "tvůrci" korunu, kosík zavraždí skorohlavníhrdinku, chce bejt za poctiváka, přizná se a pak se bude divit, že ho bernátovci odsoudí....lidka to chtěla, přece nemá cenu bojovat za život s rodinou, ano už se moc těším jak si sednu ke gymplu(taky to není co to bejvalo) nebo k zoom nebo ke skleničce s vínem a cesty domů nechám plavat v tý svý zasmušilosti....

vilda696
12. 03. 2013 17:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tosto
12. 03. 2013 13:07

se chytne na Barrandově ----- to je TV s osazenstvím 4% poslední dobou každý pořad moderuje, nebo dabuje někdo z nich.....nic proto nim, ale čeho je moc, toho je moc

najka
12. 03. 2013 12:32

Mnozí nepochopili, že je to skrytá propaganda ministra zdravotnictví - vystrašit lidi nastávajícími bolestmi, utrpením, v neposlední řadě i nákladnou péčí,tak je lepší, když se to vyřeší nějakými patáky!

colombina
12. 03. 2013 12:19

na tyhle srágory koukají akorát zoufalci...

janyna
12. 03. 2013 11:54

s příspěvky, které tu na diskusi jsou. Na Cesty domů jsem se přestala dívat od chvíle, kdy začali řešit rakovinu. Lidi jsou už tak dost otrávení vším tím bordelem, který panuje okolo nás a u telky se chtějí pobavit a ne brečet. Tím funusem tomu dali "korunu". Radši se kouknu na Gympl, který taky není nic moc, ale aspoň se občas zasměji.

konvalinka34
12. 03. 2013 11:36

Jednak jsem strašně ráda, že zmizela, protože kdo má děti, tráví v manželství 30 let a najednou objeví, že miluje ženy, to je pro mě znuděná ko.za, nesnáším lesby. A seriál se úplně a dokonale zkazil tím, že 2 měsíce se vše točí kolem rakoviny. Krucinál to si tvůrce neuvědomí, že každý má nějakou zkušenost s touto nemocí, ať osobní či v rodině , a zase se všechno vrací? Máme se večer po poctivé práci pobavit, rozhodně ne takhle detailně sledovat průběh hrozné nemoci. Stejně je tam spousta blbin. A proč je Smutná naštvaná? Budou chybět penízky? Dobrý herec si své místo na výsluní najde, ona byla vždycky outsider.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.