Tajemství filmu Smrt krásných srnců: Jak přinutili ryby správně plavat? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Tajemství filmu Smrt krásných srnců: Jak přinutili ryby správně plavat?

Skvostné dílo režiséra Karla Kachyni, poetický příběh židovské rodiny v předválečných a válečných letech podle povídek Oty Pavla se snad nikdy neomrzí. Snímek Smrt krásných srnců (1986) má i dnes divákům co říct. „Nikdy jsem neviděl lepší, působivější film o holocaustu,“ říká herec Jiří Krampol, který si zahrál jednu z titulních rolí filmu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marieelle
15. 03. 2013 12:06

Kdo nezvládá stárnutí není moudrý, protože každý mám dosdt času se sním smířit. Duchaplní lidé nežijí jen pro svou fyzickou krásdu, ale ona asi ano. Dělá si ostudu právě tímto.Nikdy se neříkalo, že je chytrá. Pán Bůh vždy někde ošidí.....

majojo
12. 03. 2013 07:29

... prasečím paznehtem. Jiří Krampol si zahrál jednu z titulních rolí filmu. Film se ovšem jmenuje Smrt krásných srnců. Tak kterou z titulních rolí si střihl: Smrt, srnce nebo dokonce krásného?

fortin
12. 03. 2013 10:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majojo
12. 03. 2013 12:31

Myyslím si, že zhulenej autorek plete dohromady Smrt krásných srnců a Jak jsem potkal ryby.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.