Nešťastná Martina (31): Leukémie mi vzala dceru (†7), teď onemocněl i syn (3) | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Nešťastná Martina (31): Leukémie mi vzala dceru (†7), teď onemocněl i syn (3)

Když se dozvíte, že vaše dítě má leukémii, zhroutí se vám svět. Když pak těžké nemoci podlehne, zhroutí se vám podruhé. Martině Musilové (31) se to stalo i potřetí! Po smrti dcery Kačenky (†7) znovu otěhotněla a narodil se jí krásný chlapeček Štěpánek (3). Po čase se ale od lékařů dozvěděla: má také leukémii!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

nemocna
17. 04. 2015 23:47

Ha Ha ha kozí mléko lék??? blbost já byla kojená a celé dětství pila kozí mléko, kozí sýr - byla jsem chudokrevná a rakovinu stejně dostala pila jsem kozí mléko i po operaci, léčení že prý to pomůže blbost nic nepomohlo spíš další potíže nastaly, že jej už pít nemohu, křeče, průjmy a zvracení, já jej tolik měla ráda hned ve chlévě teplé s pěnou pila, ale na zdraví mě nepomohlo, netvrdte co není pravda záleží na těle člověka jak se s rakovinou popere

abvydavatelstvi
25. 06. 2013 11:00

Stále se opakuji ......ale čerstvé kozi mléko z raniho dojeni rychle posiluje imunitu a leči jakýkoliv druh rakoviny.... kdyby rodina mohla mléko sehnat a dávat malému alespoň litr a půl denně tak rychle mu zabere a pomůže.... nejist vařenou stravu....

b.a.b.i.n.a
04. 03. 2013 15:18

asi nemáte děti,že toto můžete napsat

lukreciaborgia
23. 02. 2013 09:14

Vy čmáralové v AHA,­Bles­ku,No­vinkác­h.cz­,co kdybyste napsali Dukovi,prelátovi Kalouskovi a hlavně bojovníku za církevní restituce Marku Bendovi,jeho sourozencům,kteří už taky sedí na minis­terstv­ech.Hl­avně tito by měli pomáhat svým bližním!Vemte výtisk AHA a šup před Kalouska a Bendu,Bressera,musí přispívat na nemocné děti.Tak proč to píšete obyčejným lidem,když církev má miliardy?????

avion
22. 02. 2013 21:18

Proboha kde to žijeme, copak takové dítě nemá mít veškerou zdravotní péči zdarma, vy hnusáci ve vládě styďte se, jenže vy ani nevíte co to je, z 99% lidí je z vás na zvracení, darebáci, hlavně,že vy máte.

peterwilliams
23. 02. 2013 06:43

ale změnit se to nedá o dítě se musí postarat tak i tak ....neměla by mít další děti...

mrdounberlusconi
24. 06. 2013 13:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.