Filmová kantorka Lucie Benešová: Pozor na mě, jsem mrcha! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Filmová kantorka Lucie Benešová: Pozor na mě, jsem mrcha!

Krásná herečka, která skvěle zahraje mámu, což je i její přirozená role, ale také mrcha a potvora, avšak to naopak s jejím naturelem nemá co dělat. Lucie Benešová (38) zazářila v uplynulých týdnech jako hodně protivná ředitelka gymplu ve stejnojmenném seriálu. Matikářku, vypočítavou bestii, proti které stojí celá škola, hraje dokonale. Ale ve skutečnosti taková vůbec není. Znáte ji ze seriálu Ulice, Horákovi, proslavil ji rovněž film Vekslák a její manžel je známý herec Tomáš Matonoha. Co dělá vedle seriálu Gympl? Co si myslí o Meryl Streep, a jak ji baví hrát fúrie?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

solochov
31. 12. 2012 11:08

je krásná sexy ženská, atraktivní, chytrá a dobrá herečka. Role kantorky jí perfektně sedla,zahrála ji na 1*. Hraje dobře všude, neznám roli, kterou by nezvládla. Navíc si jí vážím i jako ženy - matky, vedle kariéry se vzorně stará o děti a nikde nepláče, kolik je to práce a že je neuživí, jako to celá léta slyšíme třeba od Žilkové. Taktéž Tomáš Matonoha je super herec a sympaťák, těm dvěma to spolu moc sluší a držím palce, ať to vydrží navždy!

defakto
31. 12. 2012 08:47

z Gympla pálily za Lucii Benešovou ! Žena po padesátce chlapy nezajímá i když jí v seriálu hraje Libuše Šafránková .
Benešová je kočka a k tomu skvělá herečka !

hillaarkaa
31. 12. 2012 08:13

Tu neobalamutí jentak nějaký nežerchlebáč se svou tkaničkou,ta má nasazeny vysoko své parametry

jikar
31. 12. 2012 13:30

Za to ty jsi klesla až na dno Macochy s boha­týmpod­niika­telem

winterfreshka
01. 01. 2013 10:26

Vy můžete ,madam tak soudit....zrovna vy

jikar
01. 01. 2013 11:06

... komu říkáš madam, nádhero!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.