Fotbalový reprezentant Drobný (†32) se zabil ve Špindlu na bobech! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Fotbalový reprezentant Drobný (†32) se zabil ve Špindlu na bobech!

Celé Česko ráno obletěla zpráva o tom, že v noci se ve Špidlerově Mlýně odehrálo neštěstí. Dvaatřicetiletý muž tam prý okolo druhé hodiny v noci vyjel ze sjezdovky a narazil do stromu. Teprve o několik hodin později se objevila zpráva, že muž, který nakonec svým zraněním podlehl, byl bývalý fotbalový reprezentant a televizní expert Václav Drobný.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

smazan_20150109
30. 12. 2012 09:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

qwertina
28. 12. 2012 20:32

nestesti, rodicum preju, aby meli dostatek psychickych sil tuto tragickou udalost zpracovat

jity
29. 12. 2012 09:59

Rodiče bohužel se se smrtí svého milovaného syna nikdy nesmíří. To zkrátka nejde, syn udělal blbost a bohužel zaplatil tu nejvyšší cenu.

qwertina
28. 12. 2012 20:28

zajimalo, kolik prispevku by tady bylo, kdyby kazdy napsal sve jmeno, kde bydli a dal si sem i fotku, jako to treba delaji ve Svedsku, to by se asi diskuze hodne zmensila

fortin
28. 12. 2012 20:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

qwertina
28. 12. 2012 21:51

To je tedy uroven

Uživatel_776269
28. 12. 2012 18:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
29. 12. 2012 09:56

Tak to bysme si rozuměli, já fotbal také ráda nemám. Na fotbale jsem byla, ale to byla sranda akce. Běhali tam kolegové z práce a my z toho měli legraci. Bylo to pro pobavení a jestli někdo vyhrál jsme neřešili.

sarmantnigentleman
28. 12. 2012 17:22

Rád bych přispěl svým názorem. V prvé řadě bych vyjádřil upřímnou soustrast nad ztraceným životem, to beze sporu. To, co se tu ale rozjelo dále mi připadá z obou stran lehce přes čáru. Ze strany slečny Mašlíkové tu padají otázky "co jste dokázali? podívejte se, jaký životy žijete, kde berete právo moralizovat?" ...vážená slečno Mašlíková, já nevím, kdo co ze zdejších diskutujících dokázal, ale myslím, že je to docela jedno, protože právo vyjádřit se má naprosto každý, od prezidenta až po posledního kopáče, tudíž ta otázka mi přijde naprosto irelevantní existenci bulváru a stránek tohoto typu máte na svědomí vy, "celebrity", které, ač na něj nadáváte, na něm prostě chtě nechtě vyděláváte a bez něj byste neměli zdaleka takové výdělky. Nehledě na to, že většina z "vás celebrit" s bulvárem spolupracuje, někteří v něm dokonce přímo pracují. Jelikož jste osoby veřejně známé, musíte unést větší míru zásahu do soukromí. Nikdo nikoho nenutí, aby byl známý, je to otázka volby a rozhodnutí, má to své výhody (výdělky, popularita) stejně jako zápory (nulové soukromí, vlezlost okolí). Nepřijde mi ale vůbec fér tady diskutující urážet, ať už jsou jejich příspěvky sebevíce vulgární či urážející, je to prostě bulvár a ten čte vždy z větší části jistá sociální skupina obyvatelstva. Co se týče smrti pana Drobného, nalijme si čistého vína, proháněl se na bobech, v noční/ranních hodinách někde na sjezdovce, s největší pravděpodobností v nestřízlivém stavu. Jo jasně, velká psina, hrozná frajeřina, cool paříme na Silvestra a fotečky lítaj na facebook jedna radost, jen co se něco stane, pak je to najednou tragédie mně prostě nepřijde normální v nočních hodinách ve tmě bobovat nestřízliv na sjezdovce. Chápu, že vás to zasáhlo, protože se jedná o člověka, kterého znáte, ale nepřijde mi fér tu někoho nazývat zrůdama a s lehkou ironií hodnotit jiné životy. Jsme na místě, které existuje jen díky tomu vašemu slavnýmu showbyznysu, musíte snést i ty hořké stránky věci, jako jsou diskuse )

Uživatel_776269
28. 12. 2012 17:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

britva
28. 12. 2012 18:45

fííha, to je celej román

britva
28. 12. 2012 16:10

už na silvestra nezachlastá. svoje si už vychlastal o pár dní dříve asi v rámci dvoufázového chlastacího přípravného tréninku. tyhle primadóny chlastaj jako dobytek, rozhazujou peníze, ukazujou jinejm méně majetným, že na to mají, tahají se s děfkama, žijou na plný pecky a pak si rozmlátěj palici na sjezdovce ráno ve dvě to byla na 100% sázka a nebo ho někdo vyhecoval, tak ať se s tím srovná ten kdo s ním chlastal a hecoval ho. kdyby žil jak slušný člověk a ve dvě ráno spal, tak se mu nic takového nestalo. vydělají pár peněz a už si myslí, že jim patří svět a ono houno, nepatří.

honc590
28. 12. 2012 17:57

Nemůžu jinak, ale ty seš ***!!!

britva
28. 12. 2012 18:42

nemůžu jinak, ale jsem živej *** už to konečně chápeš, o co tady jde v to krátkym possranym životě

martinsesulka
28. 12. 2012 16:05

To co tady píšete je neskutečné. Každému z vás bych nakopal *** , bezpáteřní ***. Neznám ani Hanku a neznal jsem a ni Vaška , ale v každém z nás by měl být kousek člověka a pokory. Ale to nikdo memůže čekat od chudáků co to tady píšou takové hnoje. Když už máte v hlavě nasrané tak to pište na toaletní papír a pak to spláchněte do hajzlu.

britva
28. 12. 2012 16:12

jdi mu na fůnus a nevotravuj tady ty ***

libor999
28. 12. 2012 16:27

Tebe bych chtěl vidět na vlastní oči,ty jedna zakomplexovaná zrůdo. Styď se ,ale asi navíš co to je.

britva
28. 12. 2012 16:30

lehni na hadr liborku

libor999
28. 12. 2012 16:39

Nejraději bych byl,kdyby si ten hadr byl ty. ty jsi asi sám a do smrti sám zůstaneš socko

britva
28. 12. 2012 16:47

co se vztekáš liborku, snad si to nebyl Ty kdo s ním chlastal a pak ho vyhecoval, že tu černou přeci na bobech nesjede !!! jó a raději socka než nechat mozek na stromě ve špindlu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.