Šok pro diváky: Ordinace na Nově končí! Nahradí ji Dallas! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Šok pro diváky: Ordinace na Nově končí! Nahradí ji Dallas!

Diváky čeká v lednu velmi nepříjemné překvapení. V televizním programu nenajdou svůj olíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2! Končí jedna z posledních jistot televizní obrazovky?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

alixie
29. 12. 2012 16:29

Třea by nemuseli platit 20 tis za jeden natáčecí den hlavním představitelům seriálu, zdá se mi to nemravné, během roku jsou všichni milionáři, a vedení TV Nova jakbysmet. U nás hrají v seriálech špičkoví herci, což nikdy nebývalo. Zde se nehledí na herecké umění, ale jen na jmého herce, který přitáhne publikum. A herci jsou už z historie známí tím, že pro prachy zahrají naprosto všechno na jakékoliv úrovni. A diváci z nedostatku něčeho kvalitnějšího jsou nuceni na to zírat. A neříkejte mi, že mohu televizi vypnout. Koupila jsem si ji, abych se na ní dívala a zpříjemnila si večery a ne, abych ji měla vypnutou.

alixie
29. 12. 2012 16:09

Také se mi moc líbilo, alespoň nové prostředí, noví herci, prostě příjemná změna. To, že ho klidně před ukončením přerušili považují za sprosťárnu a naprostou neúctu vůči divákům.

selmalita
29. 12. 2012 15:33

Skutečně za poslední rok NOVA upadla na samé dno a válcují jí Prima,­Barran­dov.Ješ­tě že ji nemusíme jako čT platit.Tam také nemají nic pořádného a nad vodou je drží archiv z dřívějších dob, který se nestydí nabízet na nosičích veřejnosti a tím vydělávat pro sebe další prachy.Co na čt vytvoří nového je jen trafika pro neschopné takyumělce.Všimněte si, kolik lidí se podílí na jejich pořadech,které stojí za h.vno,ale stojí tak spoustu našich peněz.Někdy jsou titulky delší než pořad.Chtělo by to čt zprivatizovat a byl by pokoj.

danyka
29. 12. 2012 12:31

nenahradí nic. Dallas byl kdysi fajn, ale teď na to koukat nebudem. Počkáme si na další díly Ordinace. Tečka.

lyznik008
29. 12. 2012 10:52

ale jako pamětník už nemohu americké krváky nebo limonády ani cítit a seriál Dallas není vyjímkou. Myslím, že nekončí jen Ordinace,která byla laespoň z našeho prostředí,ale končí i celá tv NOVA.Všechno tam jde do p.dele (obvykle nepoužívám sprostá slova)a ztratí další diváky.Vzhledem k výběru nových sexytváří chtějí možná obnovit Peříčko a šéfové si zatím vybírají a testují případné aktéry a hlavně aktérky.

ooo.4
28. 12. 2012 14:45

překvapení? To nebyl seriál pro diváky( ani pro ty s IQ dnešního data),ale pro herce, producenty...a veškerou tu pakáž kolem.Jen aby se mohli fin.zabezpečit.A nikomu nevadil celou dobu nevadilo, že to každýho otravuje a zabírá místo v hlavním vysílacím čase!!!Zlatej Dallas a hlavně "Džej ÁR". Čest jeho památce

avion
28. 12. 2012 11:14

NO KONEČNĚ!!!!!!!!!!!

zadnice
28. 12. 2012 13:29

Správně, všechny seriály vyřadit, hlavně americké!!!

hillaarkaa
29. 12. 2012 09:27

A všude nacpat Bohdalku

fiat
27. 12. 2012 17:11

Vraťe seriál Velkolepé století.

janyna
28. 12. 2012 18:24

Taky se mi seriál Velkolepé století moc líbil, ale dávat ho nebudou. Prý neměl sledovanost, ale tomu nevěřím. I Barrandov už začíná upadat.

bobosa
27. 12. 2012 17:10

Americka sra.čka nahradí českou s.račku

namhal
27. 12. 2012 17:44

To mě mrzí že jsem neviděl jediný díl. Ted´ budu mít bezesné noci.

svatadala
27. 12. 2012 16:11

v úterý a ve čtvrtek nebylo nač koukat a blbý Dalas to nezachrání. Ono se na tu bednu nedá koukat ani jindy, protože samé seriály, vraždy a jiné pitomosti, fakt nikoho nezajímají. Škoda času. Lepší si vzít knížku, nebo dělat fotky, či si psát blog.

pilif.99
27. 12. 2012 15:58

Hloupý seriál nahradí ještě hloupější !

jizerka
27. 12. 2012 10:51

Po r. 1989 kultura značně poklesla. Herce, které jsem obdivovala a měla ráda - nesnáším, hrají v příšerných seriálech, předvádí se v pořadech, které se pro ně stále vymýšlejí a vznikají kvůli ním i televiz. stanice např.: Pětka. A. Bendovou a ostatní nemohu ani vidět, zhnusili jste nám je a my je ještě musíme platit - FUJ!!!! Pomlouváte komunisty, ale seriály, pohádky, filmy, kulturní pořady v té době byly k pobavení. Ty současné jsou k nasrání!!!!

namhal
27. 12. 2012 17:46

Vy byste se za statisíce k tomu nepropůjčila?

jajas
27. 12. 2012 08:19

Jedna kravina nahradí drouhou! No co se také dalo čekat od televize NOVA. Prostě "kvalitní" progra­my..­..tr­apné!­!!!!!!­!!

hillaarkaa
27. 12. 2012 10:26

Akorát pro nevzdě­lanou­,neza­městna­nou a senilní žumpu,doma vysedávající

namhal
27. 12. 2012 17:52

Já jsem také žumpa. Mám satelit kde se dívám na sport, přírodu a ĆT2 a nedívám se denně jelikož chodím do zaměstnání.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.