Zoufalá důchodkyně Ivanka: Za poslední peníze koupila půlku chleba! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Zoufalá důchodkyně Ivanka: Za poslední peníze koupila půlku chleba!

„Chtěla bych nebýt. Za poslední peníze jsem koupila půlku chleba a nevím, co dál,“ říká s pláčem Ivanka Vyskočilová (70) z Kadaně. K obědu na dva dny vaří pro sebe, manžela a syna kroupovou kaši. Co bude dál? Syn (53) už rok marně hledá práci a důchody nestačí...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

friedelka
19. 12. 2012 17:52

proč jste pane bohatý podnikateli tak hnusnej,vemte nějakou kačku a přispejte paní pro pejska,že se nestydíte a ještě se podepíšete jako bohatý podnikatel

mnpv
20. 12. 2012 07:22

Když není schopná uživit sebe, proč má psa? Vždyť poplatky za psa + žrádlo něco stojí. Nestydím se, těmhle nezodpovědným lenochům, kteří celý život nedělali a vymlouvají se na zdraví patří chleba a voda.A může škemrat do bulváru, takovách lidí je 40% a jak vysoké bude muset Kalousek udělat daně, abychom je v šechny uživili? Hlavně, že všichni nadávají na Kalouska, přitom všechna opatření jsou hlavně kvůli těmto lidem.

smazan_20150109
20. 12. 2012 09:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mnpv
20. 12. 2012 12:17

oxallis-došly argumentqy, nebo jste ztratil/a řeč? Až Kalousek opět zvedne daně, tak s úsměvem a vědomím, že je to na dávky pro lidi, kteří nikdy nepracovali.

friedelka
19. 12. 2012 17:47

kdyby jste znali někdo na ně adresu,prosím zaslat na email frie­delka@­centru­m.cz

friedelka
19. 12. 2012 17:45

ráda bych přispěla paní Vyskočilové pro jejího pejska nějakou krmi,ale nevím kam zaslati

mnpv
19. 12. 2012 21:07

Kde čtete, že mají psa? Nikde to nevidím.

illis
20. 12. 2012 00:37

Pejsek je na jedné z fotografií a je fakt pěkný . Pravda je, že ti nahoře si neumí představit, kam až se lidé mohou dostat díky politice našich mocných . Každý z nich by měl přispívat na lidi, kteří jsou na tom tak jako paní Vyskočilová. Druhý plat těch, kteří sedí na dvou židlích a berou 2 platy každý měsíc ze státního bych rozdělila desítkám lidí. Že pane senátore a primátore, to je tzv. 2 v 1, ale o kávu zde rozhodně nejde. Někteří berou desetitisíce a jiní jen ty tisíce. To je skutečně hanba. Politici by měli mít symbolický plat za a) jednak se nepředřou, za b) si to jen a jen užívají. A těch výhod a požitků, no neberte to, obědy za lidové ceny, MHD zdarma . Náhrady, bez kterých by se jim pravda špatně spalo bych jim zrušila. Platy mají dost vysoké na to, aby si vše zaplatili .

mnpv
20. 12. 2012 07:13

No možná mají dva platy, ovšem mě daleko víc štvou lidi, kteří nemají ani jeden plat. Vždyť dva platy může mít teoreticky každý. Ti nešťastníci , kteří celý život pořádně nemákli mají praktickycelý život nataženou ruku. To nemá co dělat s politikou ale s neschopností a leností toho určitého člověka. Ano, je to hanba, ale těch neschopných individuí, které musí na vánoce burcovat bulvár aby se na ně lidi složili, protože nejsou schopni se o sebe postarat sami. Jsou to paraziti žijící na úkor společnosti. A pokud si někdo myslí, že politik nedělá nic a bere za to nepřiměřeně vysoké částky, není nic jednoduššího, staňte se politikem.

ingeborg
19. 12. 2012 14:54

již rok bez práce, ráda bych pracovala ale ročník 1963 je pro všechny starý, poslední podporu jsem dostala v srpnu, kdybych neměla manžela už je ze mě bezdomáč a nikoho to nezajímá. To jsme to dopracovali

Uživatel_776269
19. 12. 2012 16:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mnpv
19. 12. 2012 16:23

A koho by to mělo mimo vás zajímat? To je čistě váš problém.

Uživatel_776269
19. 12. 2012 16:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
20. 12. 2012 09:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majojo
19. 12. 2012 14:19

Byly doby, kdy jsem platila nájem z 7.300 důchodu. Oni mají dohromady 11.900+ 2.700. Z toho se fakt žít nedá. A v Kadani už vůbec ne.

pohadkamaje
19. 12. 2012 12:11

mnpv má naprostou pravdu, což ovšem žádný levičák, který raději vyžírá sociální dávky, než aby se o sebe postaral, neuzná!

mnpv
19. 12. 2012 09:50

invalidního důchodu. Pokud na něj neměla nárok, měla pracovat. Jestliže od třiceti roků nedělala, tak z čeho by jí teď měli platit? Lidí, kteří mají zdravotní problémy jsou mraky, přesto chodí do práce. Syn by měl zvednout zadek a jít makat kamkoliv, kde sežene práci a ubytování.Ne v 53 letech vyžírat rodiče.

vlaku
19. 12. 2012 12:06

Vidím, že v této diskuzi je samý chytrolín. Zkus najít po 55 nějakou práci. Ani na hlídače. Všichni chtějí aby jsi měl důchod a nemusel platit odvody. V tom je pes zakopaný. Na černo tě dnes nikdo nezaměstná, bojí se vysokých pokut. Je v tomto státě ukrutný bo.rdel.

mnpv
19. 12. 2012 15:56

Nevím co je za ukrutný bo.rdel v tomto státě, když na černo nikdo nechce zaměstnat , konečně. Chlap je sám nemá byt, nic, tak je mu snad jedno kam se vrtne. Klidně si může najít práci kdekoliv v republice nebo mimo ni. A že by nebyla v celé republice práce pro jednoho chlapa? To mi povídejte, jedině, že by měl zdravotní omezení a nulové vzdělání.Jinak bez 53-letého syna mají dva lidi dohromady cca 15 tis. měsíčně. Tak ať se paní naučí hospodařit. Mnoho matek samoživitelek se s dětmi na tuto částku vůbec nedostane a to je mnohem horší situiace. Asi by měly začat bombardovat bulvár, třeba jim někdo pomůže. Paní bude mnohem hůř až nedej Bože zůstane sama. Kdo ji potom bude živit?

ingeborg
19. 12. 2012 14:50

Asi máte dobrou práci a hodně peněz, mě ještě není ani padesát a jsem již rok nezaměstnaná, brala bych jakoukoli práci, denně posílám CV a nic, ani Vám nikdo neodpoví. Tak si nechte ty Vaše přiblblý rady!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.