DOMÁCÍ LÉKAŘ: Bylinkové čaje, které skutečně léčí! 12 receptů | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

DOMÁCÍ LÉKAŘ: Bylinkové čaje, které skutečně léčí! 12 receptů

Je až k nevíře, jak obyčejný šálek čaje prospívá lidskému zdraví. Nejenže prodlužuje život nebo pomáhá při hubnutí, ale zároveň zbavuje široké škály zdravotních problémů. Pojďte se s námi podívat, jaký druh na co platí a co – podle našich babiček a dalších babek bylinkářek – stoprocentně zabírá. Nebojte se a s kúrou této »živé vody« začněte ještě dnes. Ostatně léčit se doušky voňavého čajíčku není přece nic nepříjemného. Zima nastupuje, kurýrujte se tedy podle rad z domácí apatyky. A když přidáte med, máte mnohdy léčebný účinek bohatě znásobený.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

alenka24
30. 11. 2012 16:36

Já měla pásový opar a nikomu bych to nepřála. Byla jsem po operaci, takže jsem měla hodně sníženou imunitu a takhle se to projevilo. Čaje mám ráda a piju je pravidelně. Už si teď pro jistotu moji imunitu podporuji jak to jde. Taky na to užívám Hlívu ústřičnou 800mg s rakytníkovým olejem. Musím říct,že od té doby je to v pohodě.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.