Dyk a Prachař oblékli elasťáky a...Souložili jako broučci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Dyk a Prachař oblékli elasťáky a...Souložili jako broučci!

Jubilejní 50. Manéž Bolka Polívky natáčela Česká televizte v brněnské sportovní hale Vodova.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

moravacka
11. 11. 2012 22:54

ale tohle mi fakt prijde hodne "pod caru". Hodi se to snad na nejakou soukromnou oslavu vystredich lidi, ale ne na takove vystoupeni. Nekdo tady podemnou napsal, ze uz hlavou nic nevymysli, asi to tak bude. Jenom mne udivuje, ze na tento styl "umeni" jeste vubec nekdo chodi, ze mu neni lito penez.

majojo
11. 11. 2012 19:49

Fakt dobrá kniha. Že je to divadelní hra, to jaksi někomu z přítomných autorů uniklo, co?

jity
12. 11. 2012 09:48

divadelní hra prosim, ale proč to předvádět při koncertě. Stejně ty jejich exesi jsou dost ubohé, ale možná se to dokonce někomu i líbí.

fizi
11. 11. 2012 19:00

Bolek je Bolek a víme,co se od něho dá čekat,stejně jako od Prachaře,či Dyka.Také Agáta je průserářka a rebelka,ale to je Agáta.Takovou ji bereme,na nic si nehraje.Ale to,co mi přišlo mail.poštou,mě úplně odrovnalo.Nahé fotky našich starších hereček a známých osobností,velmi decentně nafocených.Až na jednu.Žena,která se po rozvodu tahala o dceru,házela špínu na bývalého manžela a sebe vychvalovala jako nejlepší matku."Žena",cudná žena se zde nechala nafotit tak,že je jí vidět až do střev a navíc se zasunutým vibrátorem.Hrůza a ještě k tomu vilný škleb.Nikdy bych to do ní neřekl a doufám,že malá Nelly tento "akt" svojí matky nikdy neuvidí!!! I když,mezi dětmi se to asi rozšíří velmi rychle a chudák holka­.Nepoc­hopi­telné. Takže proti tomu je řádění Dyka a Prachaře slabý odvárek-jsou jenom trhlí.

anot
11. 11. 2012 18:43

dva ***i

henes
11. 11. 2012 14:35

Dva idioti,hlavně Prachař. Proboha to je program.

brekekesalami
11. 11. 2012 12:51

´divím se,že tyhle trapáky někdo někam zve.

tina.vitaskova
11. 11. 2012 06:43

Jsou trapní!!!!!

lukreciaborgia
11. 11. 2012 08:46

Aspoň už vím,na co se dívat nebudu.Ožralý Polívka,co žije a staví si svoji usedlost z našich daní,Dyk a Prachař,kteří nic neumí,jenom si hrát s pohlavím.Jsou přinejmenším trapní.Žijí ze skandálu rodičů /Prachař/ a Dyk-Pytlík že se nestydí ukazovat pohlaví na veřejnosti i s Vilhelmovou.Proboha co budou ukazovat dále?Vždyť se budou pořád opakovat!Hlavou nioc nevymyslí,tak aspoň penisem a řití.

jity
11. 11. 2012 10:35

Pan Horáček tvrdí, že ten Dyk na nadaný. Že Dyk nic neumí bych netvrdila, je dobrý herec. Ale musí být na tom se svým sebevědomím hodně zle, když se tahá s hajtrou a snižuje se k takovým ubohostem, při jejich tzv. vystoupení. Potřebovali by oba chlapci mokrý hadr na hlavu a nebo studený obklad, asi budou trochu teplí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.