Oldřich (70) chtěl levně telefonovat, ale přišel o úspory! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Oldřich (70) chtěl levně telefonovat, ale přišel o úspory!

Pan Oldřich Maniš (70) ze Zlína absolvoval těžkou operaci srdce. Aby si mohl případně z chaty pár kilometrů za Zlínem kdykoliv zavolat o pomoc, sháněl nový mobilní telefon a využil nabídky dealera. V restauraci blízko bydliště podepsal se zástupcem mobilního operátora smlouvu a pořídil si podle nabídky »výhodně« hned dva telefony. A pak začaly problémy…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fortin
04. 11. 2012 12:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
04. 11. 2012 18:50

Ještě v reálném životě jsem se naštěstí nesetkala s někým kdo tolik nenávidí důchodce jako fortin. Ten by jim nejraději sebral důchody a nechal je všechny popravit, poraď to naší pravicové vládě, stejně na důchody nemá a alespoň zbyde více pro ně.

fortin
04. 11. 2012 19:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
05. 11. 2012 09:41

ty zamindrákovaný chudáku a co děláš ty, všude jen nadáváš na staré lidi. Ty tak můžeš někomu vyčítat, že dřepí u počítače, já si můžu dělat co chci na mne se vy.ser bl.bečku. Až budeš mít tolik přátel jako já, tak můžeš něco mektat hovado jedno vožralý. Podle tvé zamindrákovanosti asi jich moc nemáš.

fortin
05. 11. 2012 10:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.