Soud Rolins s Homolou: Podraz a porušení předpisů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Soud Rolins s Homolou: Podraz a porušení předpisů!

Odklepnuto! Soud včera svěřil zpěvačce Daře Rolins (39) do výhradní péče dceru Lauru (4), kterou má s muzikantem Matějem Homolou (39). Ten ještě nedávno požadoval střídavou péči, ale nakonec od ní ustoupil. Měl několik důvodů. Prvním byly časově náročné schůzky se sociální pracovnicí. Dalším bylo to, že mu Dara odpustila dlužné výživné, odhadem až 120 tisíc korun, na čemž se oba před včerejším stáním dohodli. Přestože soud jejich úmluvu potvrdil, otazníky zůstávají!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

petrarka111
01. 11. 2012 20:01

I já se přikláním k tomu, že se Homola dočká podrazu ze strany vypočítavé Dariny, která nekouká na nic a jde si za svým. Že tak činí bez ohledu na malou dcerku už předvedla nesčetněkrát. Takoví lidé by ani neměli mít děti.

solochov
01. 11. 2012 09:38

se dá víc než očekávat. Je to bezohledná mrcha, což předvedla už v případu člověka, kterého připravila o život. Nejde jí ani o malou Lauru jako o to ublížit Homolovi. S ní holčička růžový život nemá, věčně se trmácejí po světě, kdykoli Rolinsovou napadne utéct před zákonem.

hillaarkaa
01. 11. 2012 12:46

Bylo by příjem­nější,­kdybyc­hom o těchto "osobnostech" z Petržalky a salaší neslyšeli

zlobit
01. 11. 2012 08:26

Jsou to Matějové oba i švagrová, výraz "půjčování" dítěte mě vytáčí. Copak je dítě věc nebo snad hračka ?

latabitha
31. 10. 2012 22:36

Mě bylo hned jasné, že je Homola pod tlakem a asi už od úplného začátku, co byl s Darou. Jako by ho někdo pořád masíroval, aby s ní nebyl....a vida - odkud vítr fouká - švagrová. Tipovala jsem někoho z kapely...Škoda, že si Homola nedokázal Daru obhájit, Laura mohla mít úplnou rodinu.

kov185
31. 10. 2012 13:31

Vážená švagrová, proč by měla Dara malou té nule Homolovi dávat, když od něj dosud neviděla korunu na výživném?! V právních státech je to trestný čin, víme?

vladka.65
31. 10. 2012 16:34

tak jí dopřejte pár minut slávy !Já sice nechápu,proč se do toho nějaká švagrová plete,ale pokud se jí ulevilo .....a co se týče výživného,tak je zvláštní,že takovou dobu neplatil,ale na cestování po Indii měl,to musí být LÁSKA k dceři jako hrom

xena1
31. 10. 2012 21:06

Já zase nechápu, proč měl platit výživné, když měli Lauru ve střídavé péči! ???

bobina
01. 11. 2012 07:14

tak toho asi nechápeš víc nežli je zdrávo! Jestli máš děti,tak by jsi měla vědět,že je rozdíl,když se někdo o dítě stará se všemi jeho potřebami a nebo když si dítě jen na pér dní půjčí! Dostane ho s oblečením,a dá mu jen najíst a to je veškerá finanční újma! Kdežto matka se musí postarat o vše co dítě k životu potře­buje,­ošatit­,jídlo­,bydle­ní a školní,kroužky a pod.

hillaarkaa
31. 10. 2012 13:30

To jistí na všech stranách

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.