Rána pro Karla Gotta: Marika Gombitová o něj nestojí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Rána pro Karla Gotta: Marika Gombitová o něj nestojí!

Spolupráce s božským Karlem Gottem (73) je snem každé zpěvačky. Tedy až na Mariku Gombitovou (55), která odmítla jeho snahu o společný duet.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

veselabublinka
26. 10. 2012 09:30

Když může Ivana moderovat tak může nazpívat s Karlíkem duet!

rockerka
25. 10. 2012 21:23

Z FB profilu JUDr. Jana Adama, osobního tajemníka Karla Gotta:
Vyjádření Karla Gotta ke kauze Marika Gombitová:
Karel Gott: Mariky Gombitové si vážím jako vynikající zpěvačky, skladatelky a člověka po celou dobu, co jí znám. Spolu s Mirem Žbirkou a se skupinou Modus jsem jí představil českému publiku v roce 1978 v mé televizní show Karel Gott v Lucerně. V roce 1987 pro nás Marika napsala duet Neznámý pár a dodnes jsem přesvědčen o tom, že kdyby ho některé ze slavných hvězd nazpívaly anglicky, byl by to světový hit. Tak kvalitní píseň to je. Dlouho jsem si přál s Marikou setkat, jen se mi nedařilo na ni sehnat spojení. Proto mne potěšilo, když se mému tajemníkovi Honzovi Adamovi ozvala Maričina manažerka paní Eva Kožejová s tím, že Marika prožívá momentálně nesmírně šťastné období, pilně komponuje a ráda by mi některé ze svých písní nabídla. A rovnou navrhla, zda bych nemohl Mariku navštívit během mého slovenského turné. Dohodli jsme se, že Mariku navštívím 20. října 2012 odpoledne před mým koncertem v Bratislavě. Byť jsem věděl, že za mnou přijede rodina a čeká mne zvuková zkouška na Zimním stadiónu Ondreje Nepely. Mariku jsem prostě nechtěl za žádných okolností zklamat! Jenže nakonec bylo všechno naprosto jinak. V jednu hodinu odpoledne zavolal na bratislavskou policii anonym s tím, že v jedné z bratislavských sportovních hal je uložená bomba. To na klidu nikomu nepřidá. Navíc když víte, že si na váš koncert koupilo vstupenky bezmála devět tisíc lidí. Proto jsme se s Marikou dohodli, že se sejdeme jindy. Až budou hvězdy našemu setkání více přát a na naše setkání bude absolutní klid. Proto mne moc mrzí, co o našem plánovaném setkání napsal týdeník Plus 7 dní. Není pravda, že Marika naše setkání na poslední chvíli odvolala! To je absolutní lež, proti které se musím ohradit, protože si plně uvědomuji, jak vydaný článek musel Mariku ranit. Slibuji, že při mé další návštěvě Bratislavy k mému setkání s Marikou Gombitovou rozhodně dojde!

petr128
25. 10. 2012 19:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fortin
25. 10. 2012 19:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

robin5
25. 10. 2012 19:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

danyka
25. 10. 2012 18:41

Lidi, nevěřte tomu, co píše AHA. Aspoň co se týká tohoto tématu. Karel Gott to na FB vysvětloval, není to pravda, že ho Marika nepustila. Domluvili se jenom jinak a to neuvedly ani slovenské média. Proč chce skoro každý novinář jenom škodit? Marice i třeba Ivetě Bart.
A dalším a dalším. Pak se najdou čtenáři, kteří ty nesmysly vylepší ještě svými příspěvky se snahou taky jen ublížit. Proč, proč, proč?

decathlon
25. 10. 2012 18:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukreciaborgia
25. 10. 2012 17:55

Marika je zakomplexovaná a potřebovala by spíše psychiatra.Už asi 30 let se nemůže smířit s tím,že je na vozíčku.Když nechce mezi lidi,tak ať je doma.Spousta lidí ji chtěla pomoci,ale všechny odmítla.Tak se ji prosím nevnucujte,nechte ji tak,kromě Kolosea nenatočila nic pořádného,takže až taková superstar není.A když má nové písničky,tak ať je dá komu chce.Nechte ji tak.

rejpal3
25. 10. 2012 17:57

Další kráááva nebeská, lukreciaborgia, co nic nepochopí a má ráda jen sebe

lukreciaborgia
25. 10. 2012 20:22

A ty jsi cyp jak lampa.

rejpal3
27. 10. 2012 15:05

A ty světélkuješ blbostí - navíc celá tato zpráva je nesmysl a lež, tak už drž konečně tu svoji nevymáchanou hubu...

sexymozek
26. 10. 2012 00:08

přesně

rejpal3
25. 10. 2012 17:40

Myslím, že Marika se nelituje, jen s hrůzou zjistila, že se téměř nikomu nedá věřit. Víte, přátelé, když máte nějaký vážný problém, jste k pomluvám citlivější - ani je nedokážete pochopit, protože to je taková malost, že by z toho člověk až brečel.
Ale Mariko, jsou lidé, které bys k sobě pustit měla. Třeba Miro Žbirka, který by ti vědomě nikdy neublížil. Zavírat se před světem znamená dávat pomluvám za pravdu. Vyjeď ven a ukaž světu svou rozjasněnou tvář.

avina
25. 10. 2012 16:55

je nemocná,straní se lidí...Vloni Žbirku...navíc mluvila proti skutečnosti pomoci z jeho strany.Samota ji uvěznila i komunikaci,zdravý rozum.

evinka1111
25. 10. 2012 16:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uživatel_776269
25. 10. 2012 17:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evinka1111
25. 10. 2012 16:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janinaw
25. 10. 2012 16:34

Karle, nezoufej, ja si s Tebou zazpivam kdykoliv rada

Uživatel_776269
25. 10. 2012 17:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janinaw
26. 10. 2012 09:55

Tsss Jsem arizonska pJenice a Vcelku Maju mam zmaklou i v nemcine

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.