Zdolejte nachlazení za víkend: Nejlepší babské rady! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Zdolejte nachlazení za víkend: Nejlepší babské rady!

Bolí vás hlava jako střep, nos máte ucpaný, v krku škrábe a průdušky doslova rozedrané kašlem… Nejste sami. S podzimním lezavým počasím začal kašlat snad každý druhý Čech! Nepropadejte však panice a nechte se inspirovat jednoduchými a generacemi osvědčenými tipy, jak nachlazení vykurýrovat dřív, než řeknete aspirin! A to i bez léků… Po víkendu budete opět fit!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

sambiliong
15. 03. 2016 23:43

Mně když začne svědit v krku a blbě se mi polyká, vezmu si Preventan Quattro. Ten vycucám a hned se mi uleví. Je to jako bonbón, nemá to takovou tu zdravotnickou pachuť jako mají třeba spreje na stříkání do krku. A hlavně to funguje.

luciiinecka
28. 01. 2015 14:48

Babské rady, ty jsou kolikrát nejúčinějšíí, řídím se podle nich. Jinak Dr. Weiss je asi tak celkově super, psí sádlo odzkoušené nemám, ale kupuju si Hotdrink, na nachlazení a bolení v krku je úplně báječný.

danielllka
17. 10. 2014 11:08

na rýmu teď už jedině rymastop. Bylinný nosní sprej, který uvolní ucpaný nos a hlavně ho oceníte v noci, kdy se konečně vyspíte.

christiiina
17. 10. 2014 10:32

Určitě také souhlasím s echinacovýma kapkama, ale z extraktu kořene. Protože ty jsou nejúčinnější a nejsilnější a opravdu uleví okamžitě. Vždy vozím a nosím sebou. Je, ale lepší užívat preventivně, protože posilují imunitu.

pravidlox
28. 02. 2014 12:45

Já pro změnu echinaceové kapky s hlívou a ženšenem od Imunitu. Fakt dobrá věc a za rozumnou cenu. Pomáhá mi nastartovat imunitní systém a lépe se pak vyrovnávám s nemocemi.

lidushka
06. 02. 2014 12:50

Používám ViroStop ústní sprej a je to doopravdy vynikající přípravek. Ohromně mě pomohl, kdy jsem po druhé onemocněla chřipkou a nemohla jsem se z toho vyhrabat až díky tomuto přípravku jsem se z toho definitivně uzdravila. Moje dcera také trpí častým nachlazením, také to zkusila a hned jí to pomohlo.

mrazkovka
17. 01. 2014 18:18

Já předcházím nachlazení pravidelným užíváním echinaceových kapek od Imunitu. Je to extrak z kořene a obsahuje i hlívu. Můžu říct, že se mi nachlazení vyhýbá....jinak doporučuji zázvorový čaj a peřiny

sambiliong
24. 02. 2017 10:41

Tak já cucám Preventan, na imunitu taky dobrý. A k tomu denně nějaké ovoce, kiwi, pomeranč, hodně citronu do čaje.

sandruse
31. 01. 2013 13:42

Mi zabírá zase na kašel a uvolnění dutin multibylinný sirup stopkašel, pomáhá mi na oba druhy kašle, jak na suchý-dráždivý tak vlhký, dávám ho i mým dětem a je fakt dobrý, můžu doporučit!

andymoslerka
18. 10. 2012 14:46

Nejlepší je si lehnout do peřin, pít bylinné čaje, vzít si nějaký ten paralen a namazat hrudník a záda psím sádlem, aby povolily hleny a je to, po víkendu jsem zase fit.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.