Pomeje se vysmívá své nástupkyni v rádiu Mašlíkové: Silikonová Hanka mě nenahradí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Pomeje se vysmívá své nástupkyni v rádiu Mašlíkové: Silikonová Hanka mě nenahradí!

V nočním rozhlasovém éteru vystřídala showmana Jiřího Pomeje (47) silikonová sexbomba Hanka Mašlíková (30). Ve svém prvním vysílání na rádiu Frekvence 1 »sváděla« svým erotickým hlasem kdejakého posluchače. A sem tam prozradila pikantnosti ze svého života. Co na to Pomeje? Moc nechápe a modelce se vysmívá!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

milrena
18. 10. 2012 08:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alexa-lexa
11. 10. 2012 13:44

ale to,že jí kritizuje tenhle uslintanej zkrachovalec,to je teda gól!!! Ten má tak na to,aby někoho kritizoval!!!Myslí si,že je hvězda první velikosti a přitom je to jen obyčejnej zkrachovalej Vůl z velkým "V". Ten se tak může někomu vysmívat,sám je pro smích,myslel si,že bude v rádiu poroučet,ale holt je to jen obyčejná NULA!!!

zadnice
11. 10. 2012 12:27

Tak tomuhle se říká sexbomba? Nó nazdar!!!

lauratiger
11. 10. 2012 12:10

že by měl být v lepší společnosti, ale nějak ne a ne se tam dohrabat. Když vařil s Aichmajerovou, Hanychovou a Gavriely, také se otřásl nad tím, s kým má sedět u stolu.
Také myslel, že bude vařit s Delonem.
„Vyšlapala jsem si tu svoji cestu, a teď jsem dneska tady jenom a jenom pro vás.“ Upřímnost se cení.

jity
11. 10. 2012 12:49

Pomeje se může akorát tak někomu vysmívat, ten princ na bílém koni. Denně můžeme číst co měl za princeznu střelenou.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.