Pomsta v PROSTŘENU: Ivana z garsonky závidí Janě »zbytečně velký barák«! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Pomsta v PROSTŘENU: Ivana z garsonky závidí Janě »zbytečně velký barák«!

Ivana vyrazila na večeři k rivalce Janě plná nenávisti a na všem si našla něco špatného. Vadilo jí nejen menu, ale především výrazně lepší životní poměry.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rolpa
06. 10. 2012 21:34

Ne vzdy se podari zaridit si byt podle svych predstav.Velkou roli hraji penize a tak se to pak sidi kde se da hlavne ze je to nove a rekneme moderni ale zkusene oko pozna .....Nic proti tomu , dulezite je ze je to nove a co na tom ze je to takove nebo makove.Jane se to libi , vybirala a kupovala to urcite z laskou a mozna s trochou litosti ze si nemuze koupit napr. hezci kozenou sedacku aj. Zarizovani bytu je velice narocne a zatezujici na rodinny rozpocet i kdyz kupujete to nejlevnejsi.

tipr
06. 10. 2012 20:57

Ivana zije velice skromne takze jeji pohled na bydleni Jany je uplne v jinem uhlu .Ani ve svych predstavach nema narocne pozadavky jak by bydlela kdyby mela dostatek financi.Jana ma velice pekny domek zarizeny moderne ale fadne.Nic extra ale ji to vyhovuje urcite i s ohledem na financni moznosti a zpusob jejiho zivota.Pokoje zarizene asi tak aby se pes nazral a koza zustala cela.Znovu rikam mela hezky prumerne moderne zarizene .Celkovy dojem takovy jakoby vybavila jeden velky pokoj nabytkem a ten pokoj rozdelila na vice mensich pokoju.

marais
05. 10. 2012 10:54

Celé Prostřeno se zvrtlo na taktizovaní a kritiku bydlení.Zrovna paní Jana se předvedla...

hillaarkaa
05. 10. 2012 12:35

To je starý,proč to nenapíšeš Primákům? Těm je buřt osobnost lidí,kteří jim nalákají diváky k TV

hakari.takara
05. 10. 2012 10:35

Nic si z toho nedělejte paní Jano, paní Ivana Vás evidentně poškodila. Menu jste měla krásně naservírované, losos nemohl nikoho urazit. Paní Ivana se Vám chtěla jen pomstít, za špinavou skleničku, za kterou si mohla jen ona sama a kterou jste právem chtěla očistit. To je celé. Přeji Vám mnoho radosti do dalších dnů, pokud tyto řádky budete číst.

zamlzena
04. 10. 2012 12:57

velkmi originální postavička, a dávala bych ji do reklam třeba na polévku v prášku,m a podobné instanty. Bylo nby to hodně vtipné......

atramka
04. 10. 2012 11:39

sa nepáčilo, že Jana si u Ivany robila posmešky z postele, z malého bytu.... tak každý nemá veľký moderný byt alebo dom. Je však pravda, že ten špinavý pohár to bol trapas, to si mohla Ivana dopredu naleštiť. Jana mi od včera sympatická nie je.

elis3
04. 10. 2012 12:22

Taky si myslím, že takové věci by se v pořadu o vaření, neměly probírat, ale věnovat se jen vaření a dění kolem

hillaarkaa
05. 10. 2012 09:09

No vidíš-a lůza to zkouší zadarmo furt,co kdyby to vyšlo Navaří šlichty,provedou národ kůčama,ztrapní se ve svém městě
To já když dám nohy do praku dostanu zaplaceno předem a štáb mi v rezidenci nešmejdí Takhle se to dělá,hloupé makovice

hillaarkaa
04. 10. 2012 09:26

Jde do boje O chlapa nezavadí,vaří v umolousaném nádobí a ještě závidí Bečka sádla s vylízaným mozkem

bobina
04. 10. 2012 07:58

ale v jádru je to určitě hodná ženská,stará se o nemohoucí maminku proto nepracuje. Myslím si,že chtěla jen Janě vrátit její chování a nedivím se jí,když jí tak ponížila! Prostě si paní Jana vychutnala slabšího a to se nedělá, to o její inteligenci vypovídá dost.Každý v životě nemá stejné štěstí a stejné možnosti a to jak Jana kritizovala u ní vše se mi nelíbilo,protože mi tam chyběla empatie.

fortin
04. 10. 2012 09:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
04. 10. 2012 10:28

ale souvisí všechno se vším. Někomu zkrátka nebylo zhůry dáno, nebo neměl možnosti a možná trochu toho štěstí.

fortin
04. 10. 2012 12:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
04. 10. 2012 13:11

Kéž by měl každý alespoň takové štěstí jako mám já. Nemusíš mít o mne starosti nikdo se ti neprosí. Holt se neumíš dívat kolem sebe jak žijí lidé, jsi ubožák zahleděný jen do sebe. Chce to jen trochu empatie a ne myslet jen na sebe, také jsou jiní lidé a ne jen ty.

jity
04. 10. 2012 13:55

Na také na stránkách v Prostřeno tam to té Janě někteří dávají pěkně jak se říká sežrat. Paní Ivana z toho vyšla rozhodně lépe, je hodnocena jako žena s dobrým srdcem a to, že měla špinavou sklenku přisuzují, že hůře vidí. Určitě to neudělala schválně, ale paní madam si ji vychutnala.

jity
04. 10. 2012 14:32

Mělo být no také, aby zase někdo chytrý neurážel.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.