Ornella má políčeno na Rytmuse! Daro, dopadneš jako Partyšová! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Ornella má políčeno na Rytmuse! Daro, dopadneš jako Partyšová!

Tažení Ornelly Štikové (19) po bohatém ženichovi stále pokračuje. Když jí to nevyšlo s Josefem Koktou (55), ani Tomiem Okamurou (40), vyhlédla si rappera Rytmuse (35). A už podnikla první krok k tomu, aby jej ulovila!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

franckajagrova
05. 10. 2012 15:33

nárokům Ohlodaly Štětkové :
Názor :
Drahá slečno Štiková,
se zájmem jsem si přečetl Váš rozhovor. Předpokládám, že po světě chodí spousta žen s podobnými nároky, jaké máte Vy. Dovolte mi proto prosím zanalyzovat Vaši situaci z pohledu profesionálního investora. Můj roční příjem je více než 500 tisíc dolarů, což splňuje Vaše požadavky, snad mi tedy všichni budou věřit, že se tady pouze nesnažím "zabít" čas.
Z mého pohledu profesionála je svatba s Vámi špatné rozhodnutí. Důvody jsou velmi jednoduché, jak ihned vysvětlím:
1) Když pomineme detaily, pokoušíte se směnit "krásu" za "peníze": Osoba A poskytne krásu a Osoba B za to platí, což je fér.
2) Bohužel, je tu jeden velký problém: Vaše krása bude mizet, zatímco mé peníze nezmizí jen tak, bez důvodu. Faktem je, že můj příjem se bude pravděpodobně každý rok zvyšovat, zatímco Vy nebudete s přibývajícím věkem krásnější.

zadnice
05. 10. 2012 13:21

Jdi šlapat do Perlovky, na víc nemáš!!!

franckajagrova
04. 10. 2012 23:48

slečna "no to je jasný,prostě " ! Která se navíc za každým druhým slovem roztlemí a žvejká jako kráva !

klidek.pianko
04. 10. 2012 23:36

říkala, že Koktu miluje pro podobu táty Štiky, Rytmus do podoby má silně daleko, Kokta s epodobal aspoň věkem

latabitha
04. 10. 2012 23:36

Štiky už předvedly všechno.... Bojím se, že jednoho dne na mě vyskočí z bulváru to její přirození...

klidek.pianko
04. 10. 2012 23:37

nestraš

trkic
05. 10. 2012 11:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

robin5
04. 10. 2012 19:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

8bc5
04. 10. 2012 15:24

Chudák Ornella to by to chytla.Rytmus možná má tučné bankov.konto ale to bude asi všechno.Myslím si,že jedna blbá zkušenost ji bohatě stačila.Vrbovský neni žádný pěvecký zázrak a za nějaký čas poněm neštěkne ani pes.

j-a-n-a
04. 10. 2012 18:34

jenže týhle prasnici ani trošku nejde o to,jestli umí nebo neumí někdo zívat,jak sama řekla,jde jí jen o vysoké částky na kontech. Má v hlavě piliny nic víc,plácá jen to,co jí řekne ta druhá,­větší,­pras­nice,­co si říká matka!! Já mít takovouhle dceru,styděla bych se za ní. Tahle rodina patří jen k tomu žlabu,co už říkala stará Štikovka

j-a-n-a
04. 10. 2012 18:46

ORAVA....zpívat....

j-a-n-a
04. 10. 2012 18:47

TAK JEŠTĚ JENDO­U...OP­RAVA­...zp­ívat­....ně­jak mi blbne písmenko "P"...

jikar
04. 10. 2012 19:56

nějaká zmatená

qwertina
04. 10. 2012 21:32

janulac
04. 10. 2012 15:01

holka bere takove sebevedomi, myslim, ze Rytmus ma rad podnikave a pracovite zeny a neceka na nejakou Ornelu, at si poslechne jeho pisnicku zlatokopky a potom se bude divit co on si o nich mysli a pokud by nemel daru, ktera se me k nemu libi, tak by mel na lepsi, nez je tato Ornelka

zamlzena
04. 10. 2012 13:01

sledujte nám trochu Ivanb ku Gottovouz, třeba. například. Když někomu začnete šlapat na paty nebo dokonce číst myšlenky, tak budeme mít mraky románů/ i když všeliké mkvality/ ale budiž, člověk se odreaguje.....

franckajagrova
04. 10. 2012 12:54

Ornella osočila už 3 mediálně známé muže,že s nima něco měla..jeden se k tomu nevyjádřil (a pochybuju,že jí někdy v životě viděl a možná ani zatím o jejím osočení neví-jde o tenistu Radka Štěpánka,s kterým měla něco mít před čtyřmi lety i když byl v té době už zadaný) a druhý to popřel (Okamura)..a Kokta uvěřil jejím lžím,že bere antikoncepci ! Takže tak..kdyby šlo o jednoho chlapa,mohla to být náhoda,ale když už jich osočuje tolik..a všichni jsou jako na potvoru mediálně známí..náhoda ? Silně pochybuju ! Měla údajně i neznámé partnery a jak vidíte,těmi se nikde v médiích nechlubí..vždy ji šlo údajně jen o majetek,nebo o možnost zviditelnění..ve 20 letech už má člověk většinou trochu jiný mluvený projev..pokud není mentálně retardovaný..ten její odpovídá 12letému dítě­ti..zv­iditel­ňovat se snažila už před časem na Okamurovi,což se jí nepovedlo,tak šla po jiné "rybě" ! Jinak včas pochopila,že s jejím obličejem a postavou z ní nikdy modelka nebude,tak zkusila přijít ke slávě poněkud přízemnějším způsobem..Kdyby jí bylo 15 let..ale v jejím věku je kalkul jasný ! A otěhotnět jen kvůli slávě,je opravdu ubohost nejhrubšího zrna ! DODATEK : A JE TO LHÁŘKA PROLHANÁ ! LHALA O TOM,ŽE NENADÁVALA MENZELOVI A PŘITOM BYL NA AHA ZVEŘEJNĚN DŮKAZ-TELEFONÁT KDE MU
NADÁVALA A VYJADŘOVALA SE JAKO NAPROSTÁ PRIMITIVKA !

pilif.99
04. 10. 2012 13:01

Jinak se vyjadřovat ani nemohla neboť je to primitivka.

trkic
04. 10. 2012 15:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

klidek.pianko
04. 10. 2012 11:43

(a Dášo) brzy dorazíš, bacha!!! čihá tu Štikovic rodina

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.