Zoufalá Petra Janů: Nemůžu prodat byt, kde zemřel můj muž! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Zoufalá Petra Janů: Nemůžu prodat byt, kde zemřel můj muž!

Přestože je zpěvačka Petra Janů (59) momentálně ve své asi nejlepší životní formě, musí řešit dost nepříjemné záležitosti spojené se stěhováním z bytu, kde dlouhé roky žila. Chtěla by se přestěhovat do menšího, aby jí přestaly drtit vzpomínky na jejího milovaného manžela Michala Zelenku (†63), který loni v prosinci podlehl zákeřné rakovině.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hillaarkaa
05. 10. 2012 09:31

A uvidí ty kšefty Za pár měsíců z něj má jednou tolik.A hlavně ať to nesděluje chudé lůze

zamlzena
04. 10. 2012 13:06

tak ho neprodá, ale ona snad ani neříká,že ho nemůže prodat, ale že se chce stěhovat a má problémy. na MHMP dělají ne vždy docela schopní a poctiví =uředníci. Napříkald prodávají veřejnou zeleň, kterou si pak šťastný majitel načerno zastaví/ zaplatí minipoikutku/ a parcela se převede na stavební,která má milionové hodnoty. Odmě+na pro někoho za něco. Tafdy by věznice nestačily.

lydie.korabelnikova
04. 10. 2012 16:25

Zoufalá Petra Janů: Nemůžu prodat byt, kde zemřel můj muž!
....toto je plný název článku, paní zamlžená čtěte...., jinak máte pravdu s vexlováním s pozemky v kterékoliv části Prahy...

znalec
04. 10. 2012 11:40

skutečně nemůže byt prodat, protože jí nepatří .Celý bytový dům čp.1570/14a je ve vlastnictví Magistrátu hl.m.Prahy.Takže paní může žádat leda o výměnu bytu se souhlasem majitele....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.