Bartošová má strach! Rychtáře obvinila policie a hrozí mu 3 roky vězení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Bartošová má strach! Rychtáře obvinila policie a hrozí mu 3 roky vězení!

Právnička Dariny Rychtářové (54) po ukončení rozvodového řízení údajně žene Josefa Rychtáře (54) opět k soudu. Proč? Ochránce Ivety Bartošové prý totiž zcela bezdůvodně tasil svůj kolt! Kdo byl tentokrát jeho oběť?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

smazan_20150109
04. 10. 2012 07:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

franckajagrova
02. 10. 2012 20:48

K údajnému napadení a nebezpečnému vyhrožování, z něhož je Rychtář obviněn, došlo prvního dubna 2012. Paní Dáša se chystala navštívit advokátku Dariny Věru Sedloňovou, již chtěla požádat o zastupování ve věci zvýšení výživného na sedmnáctiletou dceru. A Rychtářová jí měla ukázat cestu k domovu právní zástupkyně. Kamarádku proto přibrala do svého auta před bytem syna Dariny Josefa Rychtáře mladšího.

„Když jsem tam přijela, viděla jsem, jak se Pepa s tátou perou. Držel ho, fyzicky Rychtářovi bránil v pohybu. Ten na nás sprostě nadával. Bála jsem se, že nás bude sledovat, ale až k ulici, kde bydlí paní Sedloňová, vše probíhalo v klidu. Tam nás vozem zablokoval. Okamžitě jsme se zamknuly v autě, proto do něj kopal a opět z úst vypouštěl slovní hnůj. „Já vás zabiju, já vás zastřelím,“ křičel. Začala jsem se strachy klepat. Pak se vrátil do svého vozu a připadalo mi, jako by tam manipuloval se zbraní, jako by ji nabíjel. Opravdu jsem měla panický strach z toho, že nás na místě zabije, protože byl šíleně vytočený. Musel být opilý, normální člověk by se takto asi nechoval,“ vzpomíná na hrůzný zážitek paní Dáša. Té okamžiky připomněly válku s exmanželem, který se ji také prý dvakrát pokusil zastřelit a incident s Rychtářem ji proto psychicky velmi poznamenal.

Když ale Rychtář uviděl, že paní Dáša začala používat telefon, zalekl se možného zásahu policie, nasedl do auta a zmizel. „Psychicky mě to vrátilo o půl roku zpátky. U něj člověk neví, čeho je schopný,“ poznamenává poškozená. Po příjezdu strážců pořádku ho ještě zahlédli, jak projíždí ulicí. Podařilo se mu ale policii ujet. „Vyhrožoval mi i po esemeskách,“ dodává Dáša s tím, že podle jejích informací přítel Ivety Bartošové podobně, také se zbraní v ruce, mnohokrát vyhrožoval sousedům.

franckajagrova
02. 10. 2012 20:20

Nula nulo zůstane a psychopat psychopatem taky !

alex321
02. 10. 2012 17:32

až na to, že to je v podstatě hulvát, primitiv a ubožáček, v opdstatě taková lidská veš a troska, která se v podstatě k Fetce CHlastošové, která je v podstatě to samé, nesmírně v podstatě hodí, a je to hysterický ksindl, dnes nadává, zítra brečí do kamer, v podstatě je to prostě ŠMEJD. Patří s Fetkou k sobě, a v podstatě co říci? Dobře jim tak, v podstatě oběma.

blackpetr
02. 10. 2012 20:01

Vystihl jsi to v podstatě dobře

alex321
03. 10. 2012 06:34

Dík.

hejhej
02. 10. 2012 15:57

Jen ať trpí za to,co napáchal.Bartošové to bude jedno,jestli bude nynější milenec v kriminále,buď ho nahradí syn ušák,nebo sežene dalšího vola,který se bude chtít zviditelnit vedle alkoholické blbky.

starypes
02. 10. 2012 15:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tajna1509
02. 10. 2012 14:42

myslim ze ten clovek vi az jak daleko zasel a urcite by se rad vratil k Darince ale pred narodem delal kraviny kvuli jedne alkoholicce a ted nevi kudy kam v podstate me je lito Darinky i jeho ZPACKAL ZIVOT CELE RODINE

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.