Čtenář Aha! Richard Lébl: Chytil jsem zloděje! Pobuda mu ale tvrdil: »Znám vaši dceru, házel jsem jí do okna kamínky«! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Čtenář Aha! Richard Lébl: Chytil jsem zloděje! Pobuda mu ale tvrdil: »Znám vaši dceru, házel jsem jí do okna kamínky«!

Drzost zlodějů nezná mezí! Řádí klidně za bílého dne a v zásobě mají spoustu výmluv! Když se Richard Lébl (46) vracel v pátek domů z práce, čekal ho pořádný šok! Na parapetu jeho přízemního bytu v domě v pražské Murmanské ulici seděl muž (37) a nejspíše se snažil dostat dovnitř ventilačkou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivannavratil386
31. 10. 2018 22:23

Jak píšete, ti zloději jsou dnes čím dál drzejší. Sám jsem se o tom měl nedávno možnost přesvědčit, když jsem se podíval z okna a viděl jsem, jak se nám po zahradě plíží párek výtečníků. Okamžitě jsem všude rozsvítil a to je nejspíš vystrašilo a utekli. Nicméně, donutilo mě to k tomu, abych celý pozemek lépe zabezpečil. Konkrétně tímto plotem: http­://www­.amsto­r.cz­/panel-3d-vyska-800-mm-drat-4-2-4-0-mm-oko-60x200-mm-zeleny

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.