Podraz u Dany Homolové: Vydra od ní zdrhnul k Bouškové na Štědrý den! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Podraz u Dany Homolové: Vydra od ní zdrhnul k Bouškové na Štědrý den!

Herečtí exmanželé Václav Vydra (56) a Dana Homolová (60), která tento týden září v pořadu VIP Prostřeno!, nemají mnoho příležitostí se setkat. Nesešli se ani v kulinářské soutěži, kterou Vydra komentuje a ve které se Homolová pokoušela vařit. „Ta paní je rozvedená, to vím, byl jsem totiž její manžel,“ neodpustil si podotknout Vydra. Co se stalo tak závažného mezi těmito milými lidmi, kteří spolu žili devět let včetně manželství?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

honza1212
01. 07. 2020 13:57

Tak si myslím, že nejen Avion vůbec neví, co píší. Ty kecy, co říkají Vydra s Bouškovou mají napsané od dramaturgie, to nejsou "jejich kecy". Když se koukáte na film, tak si také myslíte, že herci mluví to, co si myslí sami?

avion
28. 12. 2012 20:11

Taky ty dva nesnáším, jejich komentáře v Prostřeno jsou víc než ubohé, ta pořád ječí a blbě kecá a on zrovna tak, kvůli nim se na to nedívám.

johanka
22. 09. 2012 14:09

Já nesnáším Václava Vydru, ani paní Bouškovou - ty jejich "komentáře" v pořadu Prostřeno způsobily, že už se na to nedívám. Pitomé kecy o ničem, rádoby vtipní komentátoři Kdyby maminkou Václava Vydry nebyla slavná herečka Dana Medřická, tak by tento pán neměl šanci se někdy uplatnit jako herec. Možná jako špatný chovatel koní, které trápí a kterým ubližuje. Říká tomu ale LÁSKA
A ta paní hérečka Homolová - podivná, nesympatická osoba, snažící se chovat jako přestárlý diblík. Vyřit neumí, hrát také ne, tak opravdu nechápu, proč do tohoto pořadu zvou takové lidi. Šmucler - zhýčkaný milionář, který už roupama neví, jak na sebe upozornit. Jediní, kteří byli v tomto týdnu na úrovni, byl pan Merunka a slečna Hadašová, která mne naopak příjemně překvapila svou milou povahou. A přiznám se, že jsem si na ni opravila názor

jity
22. 09. 2012 14:23

johanka vystihla jsi to, ale já myslela, te Hadačová je mladá paní. Má přece hokejistu, já bylo na tom, že mluví o manželovi. Jinak pan Merunka i ona tam vystupovali s noblesou to nelze popřít. Oběma jim přeji zdraví a pohodu, bylyi moc fajn.

gabi50
23. 10. 2012 09:18

Souhlasím,také už jsem na ty jejich přiblblý komentáře alergická, navíc Vydra už je občas s těmi kecy i docela přidrzlý a nechutný. Kvůli nim už se na Prostřeno skoro nedívám.

hillaarkaa
21. 09. 2012 13:46

Nevytahovali,ale sračkoidní Haha přispělo s trochou špíny do mlýna

illis
20. 09. 2012 21:47

nic prapodivného jsem dosud neviděla, nemocniční stůl a za zády postele, fakt děs čím se dokáže Šmucler prezentovat . Pochopím, když se vaří na chalupě, ale v nemocnici. Asi nejspíš paní Šmuclerová nedovolila, aby ostatní účastníci, štáb a následně diváci viděli, jak si rodinka Šmuclerů žije. Trapné, vůbec se mi to nelíbilo a není to rozhodně proto, že jsem v nemocnici jako sestra pracovala. Nemocniční prostředí mám ráda, ale zvát si tam hosty a vařit v nemocniční kuchyňce, to je skutečně rarita . Šmucler mne zklamal , naopak velmi mile mne překvapila Lucie Hadašová, vařením i vystupováním .

winterfreshka
21. 09. 2012 09:06

Také jsem nevěřila Doktůrek s x tituly kolem jména a taková úroveň Opravdu jsem se třásla,aby to nebylo v té pitevně,Roman je jak neřízená střela .Merunka to vyhrál právem,skvělý člověk a radost na něj pohledět i dnes

Uživatel_776269
21. 09. 2012 22:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

montevideo
20. 09. 2012 21:31

Afektovaná, nepříjemná a chytrá jak rádio .

hejhej
20. 09. 2012 22:51

Už je mi jasné,proč od afektované a nepříjemné Homolové odešel Vydra k příjemné Bouškové.

paralenka
20. 09. 2012 18:27

Tak, jak se prezentuje v pořadu, je trapná a afektovaná. Působí jako post klimakterická k*áva. Ženská bez tolerance, neustále prudící - především k Hadašové se chovala s takovým despektem, že bych jí asi řekla hodně tvrdých slov. Obdivovala jsem Lucii, jak se držela

malejavelkej
20. 09. 2012 17:51

tak se snaží za každou cenu zviditelnit. Role dominy v Playgirls II. jí tak akorát seděla. Vydra je sympaťák a Boušková taky, nedivím se že zdrhnul.

illis
20. 09. 2012 21:49

Divím se, že neodešel už na Mikuláše, já bych to do Štědrého dne nevydržela .

alex321
20. 09. 2012 17:46

Asi tak, tohle se stalo před 29 lety, ať si ty "novinky" strčí kamis, takové hovadiny.. Apropos - Václav s Janou jsou mi moc sympatičtí, pohodáři, kteří jsou spolu už takovou dobu, >koňáci< .. a pardn, ale ta paní Homolová je mi hrozně moc nesympatická, nepříjemná ježibabí stařenka, která se shazuje tím, jak si hraje na diblíčka, brr, takovou studenou namachrovanku bych nechtěla ani omylem!! To Jana Boušková je milá pěkná šik ženská, nevidím se Václavovi, že tak prima ženskou si vybral- a o něčem nedobrém v neprospěch paní Homolové svědčí i to, že o ni nikdo evidentně nesstojí... Hezký den všem.

Uživatel_776269
21. 09. 2012 22:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
20. 09. 2012 16:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mnpv
20. 09. 2012 16:55

Jj souhlas, odpustila bych mu i ten Štědrý den. Zřejmě zdrhl při první příležitosti a já se mu nedivím. Spíš je úžasné, že to tak dlouho vydržel.

alex.b
20. 09. 2012 14:28

Ani se Vydrovi nedivím. Tahle ženská je v TV sotva vidět, ale v Prostřeno se chovala jako protřelá. To jak se chovala, jako známá celebrita, ale kde nic tu nic. Pak kritizovala Lucii Hadašovou a nemluvě, že dávala žrát psům přes zákaz. Ale chytrému napověz, hloupého kopni... Navíc tato skvadra v Prostřeno je ta nejhorší, kterou mohla Prima sehnat.

kriona
20. 09. 2012 13:37

Paní Boušková se k Vydrovi hodí více je více sympatická a hlavně není takhle přisprostlá a hubatá jako tahle co se v prostřenu předvedla jako zapšklá baba a neumí ani vařit, což paní Boušková je vynikající kuchařka a herečka ani se nedivím že od ní utekl!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.