Boj o život Radoslava Brzobohatého: Manželka bránila lékaři v jeho záchraně! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Boj o život Radoslava Brzobohatého: Manželka bránila lékaři v jeho záchraně!

Lékař a záchranář Michal Havlíček (46) se rozhodl promluvit o tom, jak probíhala záchranná akce u herce Radoslava Brzobohatého (†79). Je si totiž jist, že se svým týmem udělal vše pro záchranu života milovaného herce, a rozčiluje ho, že se objevují spekulace zpochybňující jejich zásah.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hornidolnipolni
20. 09. 2012 08:09

Pane Brzo­boha­ty..­.odpo­civej­te v pokoji....tam kde na vas lidska malichernost uz nedosahne.

va45
20. 09. 2012 00:12

se měla semtam podívat manželovi do občanky,když si vzala chlapa o 20 let staršího.Většinou lidi v 80 letech umírají.S tím přece musela počítat.

ivoadler
19. 09. 2012 18:47

že paní Gregorová je kráva. Ovšem umělecká!

soorry
19. 09. 2012 16:14

má pravdu, psy zavřít, jinak u normálních lidí nejdou dovnitř, doklady jsou nachystané, to je samozřejmost, seznam léků taky, jinak by mohli dát něco, co se bije a je konec. Vysvětlil, že ani běžet nemohou, neměli by cit, taky při běhu vás pes chytne dříve. Ona si myslí, že když je to slavný herec, že to bude scéna jak z amerického seriálu. A jestli chtěla jen Dr. Pirka, který operoval, a čekalo se na něj. To měl nechat někoho otevřeného a hnát se k RB? a co než vysleče zašpiněný plášť a projde od sálu na příjem? RB už měl léta, taky když mu bylo blbě den předtím, měli volat doktora hned, nebo ho tam zavést, ještě ho dovedli na WC, taky to "prospěje" kritickému stavu. Kdoví jak by vydrčel samotnou "rychlou" operaci. HG by se měla veřejně omluvit.

smazan_20150109
19. 09. 2012 11:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jikar
19. 09. 2012 11:24

oxallis: moc hezky napsáno, souhlasím s Vámi!!!

tom.kraus
19. 09. 2012 11:42

Souhlasím s tím, že nikdo z nás nemůže posuzovat vztah pana Brzobohotého a paní Gregorové. Stejně tak těžko může někdo, kdo paní Gregorovou neznal, hodnotit její povahu. Já jsem naštvaný jen z toho, že ve své bolesti obviňuje lidi, kteří svou práci dělají dobře a s nadšením. Před léty mi povídala moje matka jednu historku. Po promoci nastoupila jako dětská lékařka na dětské oddělení jedné krajské nemocnice. Tam se dozvděla, že před časem léčili malého hocha. Bohužel jeho nemoc byla taková, že ji (alespoň v té době-1953) beuměli léčit. Tak se snažili, aby chlapec netrpěl a ošetřující lékař se mu věnoval, hrál a povídal si s ním, aby nepropadl beznaději. Po čase chlapec zemřel. A onen lékař se potkal s otcem dítěte ve vlaku. Vcelku klidně spolu hovořili do chvíle, než otec otevřel dveře a vystrčil tohoto lékaře z jedoucího vlaku. A podobně smutný pocit mám z vyjádření paní Gregorové.

Uživatel_776269
19. 09. 2012 17:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

reiner
19. 09. 2012 11:04

proč by se neměl záchranář ozvat. Tahle madam mluvila o češích vždy s despektem a vlastně ani česky mluvit nechtěla. Proč tedy raději nezakotvili na Slovensku, vzláštˇ, když Radek slováky miloval. Je to nesympatická, nafoukaná osoba. V tomhle věku a s onemocněním měl odpočívat a ne se plouhat po jevišti. Bylo to až trapné...

gordon
21. 09. 2012 00:25

souhlasím,sloveny lezou do Čech a pak ještě pomlouvají.Vereška se taky "vydařila".Ale prachy nesmrdí,proto se hraje v divadle dál.

ctenar
19. 09. 2012 10:38

tolik zloby a nenávisti

raduzkaxxx
19. 09. 2012 10:38

realitu s jevištěm a filmem, tam je vše nalajnováno i smrt

hillaarkaa
19. 09. 2012 08:56

Gregorová povídala na kameru úplně něco jiného,záchranáři mají také svou verzi.Co třeba svést to na Pánaboha???

tom.kraus
19. 09. 2012 10:01

Rozdíl je v tom, že ti záchranáři hovoří o svém oboru, který velice dobře znají, paní Gregorová o své představě práce RZP. Naprosto souhlasím s výjezdovým lékařem, že nějaký běh by byl kontraproduktivní a stres by ohrozil pacienta rozhodně víc, než sehraná parta profesionálů. Spíš nechápu, že neměla připravenou poslední zprávu lékaře (mám i vždy na stole, při své nemoci nevím, kdy budu volat RZP), aby lékař věděl o therapii víc než mu řekne šokovaná manželka. Neštěstí je, že v takové chvíli hledáme chybu vždy u druhých.

kobra43
19. 09. 2012 12:27

tom.kraus: naprosto s vámi souhlasím

hillaarkaa
19. 09. 2012 14:33

Rozhodně mi příjde méně věrohodné říci a tvrdit něco takového žumpnímu bulváru Ale proč neopisovat,každé théma taky théma,že??!

tom.kraus
19. 09. 2012 14:46

Tady je otázka, zda to řekl, nebo ne. Zatím jsem nečetl odpověď výjezdového lékaře, pokud ZZS na nějaký článek reaguje, odpovídá ředitel či náměstek. A je fakt, že je tam příliš citlivých údajů. V tomto má však autor článku (ať už je to onen lékař či nějaký redaktor) pravdu. Během k pacientovi bych ušetřil možná pár vteřin (viz běh můžu s nosítky na fotbale),ale:
1) běžel bych kolem volně pobíhajícíh psů- nevím jak budou reagovat.
2) energii, kterou potřebuji pro léčbum ztratím nesmyslným během
3) rozruším pacienta
Proto jsem rád, že pokud ke mně jede RZP, posádka nepřiběhne, ale příjde.

martakaba
19. 09. 2012 22:18

já se nechci hádat...ale p.Brzobohatý se léčil s klouby a páteří, nevím, jestli se balíte pokaždé - asi vzhledem k vaší diagnoze ano, ale on se dg. nemusel. Já bych to zas tak nedramatizovala. Jsem bývalý zdravotník, takže ona ta pravda bude někde uprostřed. Jestli je rodina ve stresu, tak je možná nenapadlo zavřít psy, skákali kolem nemocného...všechny ty hypotézy tady, co by a kdyby jsou zbytečné. Byl to pan herec, je mi to líto, dožil se hezkých let, ale umírají i mladší. Žádné dohady a impertinence mu stejně život nevrátí, jen se můžeme dohadovat jak to všechno bylo. Mě osobně je mi to líto, ale nepřikláním se na žádnou stranu, jako zdravotník i rodina nemocné matky jsem zažila obojí a je v tom rozdíl. Prostě tak to je a život jde dál.

defakto
19. 09. 2012 08:39

udělala během svého manželství z pořádneho, suverénneho chlapa (a ideálu všech žen ) obyčejného podpantofláka ! Veru , běda mužům , kterým žena vládne !

smazan_20150109
19. 09. 2012 06:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.