Lucie Marková, vdova po hokejistovi Markovi (†31): Je ve mně zloba a zlost! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Lucie Marková, vdova po hokejistovi Markovi (†31): Je ve mně zloba a zlost!

Málokdo si uvědomí bolest, která jí drásá srdce. Lucie Marková (31) přišla o manžela, skvělého hokejistu Jana Marka (†31). Zahynul 7. září v troskách letadla u ruské Jaroslavle, za kterou hrál. Ve vteřině se jí zhroutil svět. „Rusko mi vzalo to nejcennější, co jsem měla,“ řekla.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

chevyn
08. 09. 2012 14:26

ale neviňte paní Marková celé Rusko. Na vině je pár lidí. Toto se může stát kdekoliv na světě. I ruské manželky a matky přišly o své nejdražší. A prožívají úplně stejnou bolest.

lucia11
07. 09. 2012 11:11

Na jednej strane dokazem pochopit ze velmi trpi a strata manzela ju boli, no zaroven si myslim, ze s tou zlobou a nenavistou to prehana a nie je to vobec na mieste. Pride mi ,ze tie druhe 2 vdovy k tomu pristupuju ovela rozumnejsie - sli do Ruska na spomienkovu udalost a ona sedi v zlobe doma plna nenavisti k Rusom. Je hrozne co sa stalo a vinnici by mali byt potrestani, ale nemoze sa predsa teraz krivo divat na kazdeho, kto sa co i len ozve rusky. Nejaky rusky *** pochybil jemne povedane ale nemoze s toho vinit teraz cely narod. V tom lietadle bola vacsina obeti Rusi a aj ich matky a zeny a deti prisli o blizkych. Taketo nehody sa predsa stavaju vsade vo svete - ta talianska lod co sa potopila, francuzsky boeing co sa stratil v oceane , alebo slovenske lietadlo co spadlo s vojakmi. To sa teraz slovenske vdovy po vojakoch maju hnevat na cele Slovensko, lebo lietadlo co ich zabilo bolo slovenske? Alebo tie 2 deti co sa utopili v bazene. To ich rodicia-cudzinci maju zanevriet na cele Slovensko, lebo mozno 1 plavcik si neplnil povinnosti? Predso nejaky Rus v Prahe nemoze za to ze prisla o muza. Proste mi to z jej strany pride nefer a len tym podporuje narodnostnu nenavist. Rusov urcite mrzi co sa stalo, ved ako nejaki fanusikovia na zapas prisli s transparentom ze Demitra bol skvely a ze sa ospravedlnuju Slovakom, ze im vzali legendu a som si ista ze to takto citia voci vsetkym obetiam. Nechcem na nu utocit ani nic take len mi to proste nepride spravne od nej.

moravacka
07. 09. 2012 23:57

Kazdy tu bolest bere jinak a ja bych chtela videt tebe v jeji situaci. Nechces "utocit",ale nic jineho nedelas, styd se

moravacka
07. 09. 2012 00:31

ono to potrva nekolik let, ze se bude opet moci divat na hokej a pod, asi bych se chovala stejne.
Lucie preji vam, aby jste vsechno to trapeni vydrzela kvuli synkovi a verim,z e se na vas jeste stesti usmeje.Drzim palce

eri.vej
06. 09. 2012 14:03

.... Jakym pravem muzete takto urazet?? Myslim, ze by pozustali vymenili vsechny penize sveta, za to, aby se tato tragedie nikdy nestala... Je mi z vas zle. Sice jste napsal, ze to berete zpet, ze jste to prehnal, ale to uz je pozde. Stejne vam nikdo nebude verit, ze jste to nemyslel vazne. Nestacim se divit, jaci lide jsou. Za vsim vidi penize!

eri.vej
06. 09. 2012 14:04

Muj prispevek byl vzkaz pro uzivatele "plivajznik"

plivajznik
06. 09. 2012 14:52

Nemyslel jsem peníze jako odškodné. Věřím, že ty nemohou žádný život nahradit a že by rodina dala vše za to, aby se to nestalo, to je jasné. Prostě jsem se blbě vyjádřil. Nechci to už pitvat. Opravdu mne má unáhlená reakce mrzí.

plivajznik
06. 09. 2012 12:07

ale ruské peníze nesmrděly, že? Omlouvám se za hnusný příspěvek, paní i synka je mi líto, že přišli o tátu, ale ono vše se vším souvisí. Bohužel.

plivajznik
06. 09. 2012 12:22

Beru to zpět. Přehnal jsem to. Omlouvám se.

franckajagrova
06. 09. 2012 19:31

POZDĚ !!!!

xell
07. 09. 2012 10:39

Ale no tak, francko, když ti napíšu, že si kráva a hned to vezmu zpět, tak mi to snad odpustíš, ne? No a jestli ne, tak kráva opravdu seš

moncicacka
06. 09. 2012 11:44

Pro čtenáře, kteří se o hokej nezajímají, je strašná otrava číst v každých novinách tyhle sentimentální historky. Doufám, že s tím nechcete obtěžovat každý rok v tuto dobu - to byste byli jako komouši s VŘSR.

hillaarkaa
06. 09. 2012 11:39

Jooo,Rusko-země neomezených možností

weirdov
06. 09. 2012 08:22

Pani Markova,i kdyz uplynul nejaky cas,tusim,ze Vase trapeni se prilis nemeni.Velice Vam preji,aby Vas bolest,kterou citite opustela co nejrychleji. Tomu ruskemu nemuzu odpustit taky,jejich intervence znicila cast meho zivota,a neporadek,ktery odtud cpi nema konce. Prosim Vas,drzte se,co muzete,pro sveho syna i pro zivot jako takovy. Jednou se zase budete citit,ze jste to Vy. Potrva to, ale jiste to prijde.

herecka
06. 09. 2012 06:27

Je strašné, co se tehdy stalo... tak zbytečně vyhasly mladé životy... zůstaly opuštěné rodiny. Je mi jich líto.
Ten pomníček navrhla paní Marková moc hezky...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.